Печенюшка• 31 мая 2016
Сколько стоит бюст Victoria´s Secret
Девочки, накупила я трусиков, теперь поглядываю на бюсты Victoria´s Secret ( не купальник, а ежедневные бюсты)
Сейчас на сейте они строят около 23 евро (те, что по акции 45 евро за 2 штуки).
По чём Вы покупаете бюсты при максимальной скидке?
Сколько они могут стоить, или нынешняя цена полностью адекватная?
Всем спасибо.
Скорая помощь• 31 мая 2016
Це нормальна ціна цих бюстів, якщо багаторівнева ще на них події буде взагалі прекрасно.
Дешевше їх можна витянути тільки з клірансу (непопулярні розміри і дешевше ну доларів на 2), або з піврічних сейлів з додаванням всяких крутих купонів, які вам наврядчи посереднк проведе.
Я купувала ліфики на піврічних по 5-10-12 доларів, але користувалася рідкісними купонами.
На сейлі, що розпочнеться з 13 червня планую взяти по 15-20 доларів (не маю купонів), можливо ці, а можлво з інших колекцій, анлайнед з дорожчих будуть точно, вони завжди є, а мені підходять.
Ответ дляСкорая помощь
а на колекцію Веро Сексі бюсти буде акція ?
Баба Яга• 31 мая 2016
Ответ дляСкорая помощь
это точно,что с 13 июня стартует полу-годовая распродажа?
Интимная• 31 мая 2016
ой автор, и я хочу наконец то купить себе бюстик ВС, только никогда не брала, страшно пролететь.
Печенюшка
• 31 мая 2016
Ответ дляСкорая помощь
Спасибо большое!
Печенюшка
• 06 июня 2016
Ответ дляСкорая помощь
Автор, кажуть сейл завтра, з 7 числа!
Спасибо! Буду следить!