Кидстаффовка• 1 час назад

Чи ходять ваші батьки поважного віку в укриття?

Київ. не знаю, що робити з мамою... 85 років, з квартири пару років не виходить вже, бо хворі ноги. До цього не боялась обстрілів, а зараз вибило вікна, то почала боятись. У неї сталінка, 1 поверх, під час тривоги сидить у ванній кімнаті. Наче безпечно, але в неї паніка починається. Живемо недалеко від неї, у мене ще донька підліток, яка теж боїться, встигаємо максимум добігти з нею на перший поверх, і то не завжди. Тому бігти до мами не варіант, тим паче у нас часто ж балістика прилітає раніше за тривогу. Не знаю, хто як вирішує такі ситуації...
Янка-угомонись• 1 час назад
Нет и никогда не ходила. Даже от окон не отходит, просила ложиться спать в противоположном конце комнаты, бесполезно

Нульовий сантиметр• 1 час назад
Нет. Харьков. 11-й этаж. Просто бессмысленно даже пытаться. Лучшим вариантом было бы выехать, но они категорически не хотят.
Запароленое одеяло• 56 минут назад
Авторе, у чому сенс вашої присутності поруч із мамою у її квартирі під час обстрілу? Ви сподіваєтеся зловити падаючу стелю? Але аи можете організувати мамі прийом психіатра, щоб скорегувати панічні атаки
Запароленое одеяло• 57 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Вони дорослі і дієздатні, і мають повне право на свій вибір. Якщо ви це приймете або вже прийняли, стане легше
Домашка• 57 минут назад
Нет, не ходила, но когда прилетело рядом, выехала одна, тк мы не могли. Но сестра давно живет в Германии, нашли жилье в том же городе.
Коплю на груди• 55 минут назад
Мама дуже панікує і ховається в коридорі, щоб без без вікон. Тато йде курити на балкон
Соображалочка• 52 минуты назад
Суми, укриттів немає, та хоч би і були все рівно не встигнеш, 24/7.
Ms. Анонимная• 49 минут назад
Нікополь..батькам по 85 років.. нікуди не бігають..
Лагшмивара• 48 минут назад
Укратия нормального нет, подвалы в панельке и школе. Не ходит никуда, ’я уже в укрытии - под одеялком’ (с)

автор Кидстаффовка • 44 минуты назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
бо вона боїться. Раніше ніколи не боялась, навіть у вікно ходила дивитись.
Запароленое одеяло• 40 минут назад
Ответ дляКидстаффовка
Я написала вам, що панічні атаки можна купувати препаратами, їх призначпє психіатр. А від того, що ви вирішеме бігти під балістикою , ваша мама боятися точнотне перестане. Да і добігти за 1.5-2 хвилини ви не встигнете, будете тільки нервувати
Кили и Манджаро• 40 минут назад
Ні. Бо спати в паркінгу таке собі
Сама собі лікар• 39 минут назад
Нет. Живут своей обычной жизнью. Говорят, что свое уже пожили, чтоб трястись над лишней минутой.
Електрохарчування• 17 минут назад
Моя свекруха аж мчить в укриття. Каже прийду, посиджу одна, замерзну і повертаюсь додому. Хоча іноді там збираються і родини з дітьми. Бомбосховище в будинку, тому має можливість бігати. Почала боятись з того року. До цього нікуди не ходила.