bloom13• 01 июня 2016

Помогите спасти Максима Гаврилюка. Рак крови. Рецидив

Помогите спасти единственного сына!!!
Невыносимо страшно и больно осознавать, что у жизни этого ребенка есть ценник -
111 771 € (сумма к сбору).

Беда пришла в дом Гаврилюков снова. Мама (Гаврилюк Леся), только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить. Три года ремиссии. 23 ноября 2015 года был сделан контрольный анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив ! 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером, 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз, словно выстрел в сердце – у Максима рецидив (острый лимфобластный лейкоз). РАК КРОВИ! Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Все недвижимое имущество семьи – это комната в общежитии. В интернете есть информация о Гаврилюке Максиме.

С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии. Кто следил за первой темой https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966 , очень хорошо помнит сколько пришлось пережить Максиму и маме (Лесе), пока главный гематолог дал разрешение на трансплантацию (ТКМ), сколько было обещаний после каждого блока химии ,что ребенка заберут на лечение в Охмадет в Киев. Никто мальчика не забирал в Киев и ребенок продолжал проходить лечение в Ровно. Спасибо всем девочкам Кидстаффа, благодаря Вам были открыты группы помощи: Вк, ФБ, ОК, Viber, которые помогли распространить информацию о Максиме. Были собраны деньги, которые дали возможность продолжить лечение в Польше.
На сегодняшний день Максим находится на лечении в Польше (г.Быгдощ), идут поиски донора и все, казалось бы, сложилось хорошо…НО… Максим стоит на очереди на оплату ТКМ в МОЗ, они должны были бы оплатить трансплантацию. Заседание комиссии прошло 19 мая 2016 года и по Максиму решение не приняли. ДЕНЕГ НЕТ и когда будут неизвестно, возможно в конце года !!! Времени ждать до конца года у этого ребенка нету! Его просто не станет. Выхода нет- Максим снова заступил на 7 блок высокодозированной химии.
Надеяться на помощь от государства и МОЗ, после последних новостей, было бы глупо. Поэтому, девочки, снова обращаемся к Вам за помощью. Давайте вместе СПАСЕМ МАКСИМА!!!

Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанку долар 4731 2171 1244 4458 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанк євро 5168 7420 2262 5960 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна
Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094.
в доларах США (USD):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 4731217112444458
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080
IBAN: UA303052990004731217112444458
в євро (EUR):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742022625960
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401
IBAN: UA983052990005168742022625960
в рублях (RUB):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742024021382
BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА
INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia
CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500
SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM
БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388
ИНН: 7709129705
КПП: 775001001
БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия
НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388
SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22
СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041

Диагноз: «Острый лимфобластний лейкоз» (Рак крови). РЕЦИДИВ!
Группы помощи:
ВК http://vk.com/maksMustLive
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/
ОК http://ok.ru/group/52995084189871
Zmeyulechka• 06 июня 2016
Неможливо підібрати слова....дитина має шанс на життя, питання лише в грошах
Якнайшвидшого одужання для Максима!!! А мамі сил та терпіння
Zmeyulechka• 06 июня 2016
Гроші за продаж товарів з моїх оголошень перерахую на лікування Максима
матильдас• 06 июня 2016
Уверенна, что у Максима все благополучно завершится. Молимся
Трояндочка• 06 июня 2016
Екатерина Саевская :’Друзі! Звітую перед вами за продану картину ’Хліб та соняшники’
Картину купила чудова моя подруга по ФБ Svetlana lex, за що я їй дуже вдячна! Сьогодні я отримала оплату та половину коштів переказала на лікування хлопчика Максима Гаврилюка.’
Трояндочка• 06 июня 2016
Картина Екатерины Саевской,которую купили за 3000 гр. Половину суммы художница перечислила на лечение Максима. Спасибо!!!
Трояндочка• 06 июня 2016
Ещё одна художница Катя Лисова ,замечательный человек,тоже перечисляет деньги от продажи своих картин нашему Максимке и другим деткам.
Трояндочка• 06 июня 2016
МАКСИМ ГАВРИЛЮК 13 ЛЕТ. ОСТРЫЙ ЛЕЙКОЗ. РЕЦИДИВ

НОВИНИ ВІД МАМИ.Любі наші, невтомні і терплячі, довгих п´ять днів ми вже капаємось висикодозованою хімією, і вона вже дає наслідки. Максимчик розпухає, в ротику робляться вавки, настрій з кожною хвилиною змінюється не в кращу сторону. Пунцію брали без наркозу, терпів мій хлопчик страшну біль, бо наркозів у нього було багато і впливають вони на організм дуже погано. За блок поки що не платили, гарантом нам стала добра , польська родина, бо можливо скоро у нас буде донор а там вже не за горами і операція, будуть потрібні гроші. Наша ангел Зоряна з Григорієм добились, щоб я вже не виїзджала з Польщі( віза була тільки на 90 діб)Максиму вони зробили це ще раніше. Я їздила до Варшави і там все оформили. Різні люди трапляються на життєвому шляху, ніколи не думала, що хтось так може допомагати і не просити за це подяки, навпаки забороняє мені писати про себе. Дорогі мої, я мушу і буду, бо ваша допомога неоціненна. Зоряна і Григорій, знайшли нам цей госпіталь, самі подали документи і не тільки сюди а і в інші клініки, допомогли з візами, перевезли, тепер продовжили візи, а це дуже непросто. Ми з Максом тепер маємо родичів тут. Дякуємо. До нас приходили волонтери, принесли подарунки та трішки підняли настрій, бо дуже вже нам хочеться додому. Апетит у дитини так собі, їсти не хоче,постійно бігаю на квартиру, щось хоче а поки принесу то вже й перехотів. День за днем іде час, і ми тут вже більше місяця. Просимо вас усіх підтримувати нас, не кидати, бо коли МОЗ дали таку відповідь, то надія тільки на Вас, наші дорогі і щирі, не байдужі, шкода що у мене нема чарівної палички, тому змушена просити всіх про допомогу. Допоможіть врятувати дитину. Дякую усім і кланяюсь низенько.
Трояндочка• 06 июня 2016
Мама Максима со своими польскими друзьями
Трояндочка• 06 июня 2016
НОВИНИ ВІД МАМИ 06.06.16:
З Вашими щирими молитвами ми безвідключно 5діб капали блок R-2. Ми відчували вашу підтримку,і здавалось би ось-ось, ще одна доба, Дексорубіцин закінчиться і все... Але все пішло трохи не так... На шосту добу капали лише підримуючі. Хімію змушені були припинити, бо Ел-Аспарагіназа дала побічні ефекти: різко впав тиск, з´явилась рвота, на очах почали розпухати губи, і тіло почало червоніти, з´явилась висипка, як кропивниця. Лікарі одразу відмінили препарат.
Ніч була не спокійна. Мені так хотілось, щоб все це скоріше зійшло,бо і Макс трохи налякався,але згодом заснув. Я довго молилася,і теж прилягла. Коли прокинулась о 2-й годині ночі, Максим тяжко вздихаючи спав,і кропивниця зійшла вся. Лікарі один за одним сьогодні оглядали Максима - обстежили, зробили УЗД, і було вирішено замінити Ель-Аспарагіназу на Аспаркам. Мусим докапати тому, що це важливий препарат,і аналізи знову дозволяють.Максим зробив вздох, нехотя трішки поїв, і далі поринув у комп´ютерні ігри, це хоч якось дитя відволікає від не приємних відчуттів. Дорогі наші моліться з нами, щоб Аспаркам, який 15хв тому почали Максу капати, прокапали без таких тяжких реакцій. Максимко вдячний Вам за підтримку.
vgyk-vgyk• 06 июня 2016
Ответ дляbloom13
Ролик о Максиме

http://u96156qd.bget.ru/
Ленусь , дуже чудовий ролік про Максима.
Дімка в тебе молодець. Блін сиджу реву

Так хочеться, щоб швидше одужав Макс.
vgyk-vgyk• 06 июня 2016
Страждання дитини не можливо навіть уявити у страшному сні. А головне випробовування ще попереду. Здаватися не можна .Тримайся Макс ми з тобою
Mary_sha• 06 июня 2016
Всем вечер добрый!
101276• 06 июня 2016
Благотворительный аукцион
https://www.kidstaff.com.ua/tema-15623260.html
101276• 06 июня 2016
Группы помощи:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1472254-8

ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/ ,
ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Вайбер +38-067-716-96-09
S_Trinity• 06 июня 2016
Ответ дляТрояндочка
НОВИНИ ВІД МАМИ 06.06.16:
Лесічка, тримайтеся! Ви пройшли з Максом через тяжкі, нелюдські страждання і випробування, молю Бога, щоб це було недарма і щоб Бог зробив диво і дарував Максимчику таке довгоочікуване всіма нами зцілення! Ми з Вами!!!
Трояндочка• 07 июня 2016
Друзья,оставьте свой след в судьбе ребёнка! 5лет борьбы с лейкозом! Победа...и снова рецидив. Если бы сразу государство дало деньги на пересадку.А так.....15 блоков страшной химии.И снова очередь в МОЗ Украины за помощью, неизвестность и очередная химия. Теперь уже в польской клинике.31 мая МОЗ отказал ребёнку в помощи. Нет средств!!! Больше нельзя надеяться на государство.Давайте все вместе поможем Максиму и сами соберём деньги на пересадку.Любая посильная помощь, сделает вас причастными к спасению этого мужественного и доброго мальчика!Максим всегда улыбается и не даёт нам расслабляться. Мы верим в его силы,а он верит в нашу помощь.Поддержите нас,друзья!
автор bloom13 • 07 июня 2016
Всем доброго дня!
автор bloom13 • 07 июня 2016
Девочки, нужно срочно увеличить группы, сделать это можно при помощи репостов. Пожалуйста, кому не трудно, репост!!!Это приблизит Макса к долгожданной Победе!

Группы помощи:

ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Вайбер +38-067-716-96-09
автор bloom13 • 07 июня 2016
Благотворительный аукцион
автор bloom13 • 07 июня 2016
Девочки, помогите Максиму, у него совсем нет ВРЕМЕНИ ЖДАТЬ!!!
автор bloom13 • 07 июня 2016
От мамы Максима сегодня:

Ви знаєте, як я сьогодні спала?
Що навіть прокидатись не хотіла,
Наснилося мені , що ти здоровий,
Мій сину, як душа моя раділа.
Терплю, терплю, терплю і плачу,
То краще вже тобі , то знов погано,
Молюся Богу й виходу не бачу.
На серці кровоточить тяжка рана.
Здіймаю руки і прошу - Царице,
Ти - мати Всемогутня, ти все чуєш,
Врятуй мого єдиного синочка,
Я знаю, милосердна, ти врятуєш.
Прокинулась, а ти тихенько дишеш,
І знову падаю я на коліна,
І кланяюсь усім доземно,
За те, що Ви рятуєте Максима!
Дорогі наші, терплячі і не байдужі, вчора був тяжкий день, але він закінчився. Йому на зміну прийшов новий, з новими сподіваннями та вірою у хороше. Дуже багато людей вболівають за нас і ми не маємо права всіх Вас підвести. Я сподіваюсь, що все, над чим працюють наші друзі, вдасться і ми з полегшенням зітхнемо усі разом. Будемо писати в групах тільки хороші новини, за які ви будете радіти разом з нами.Тільки потрібно набратись терпіння і молитись. Слова подяки від нас линуть у різні куточки України, Польщі, Італії, Росії, Португалії, Бельгії, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Білорусії, Індії, Америки та інших країн, всім і кожному не байдужому серцю, низький уклін, здоров´я родинам та благополуччя. З повагою та безмежною вдячністю, ваші Гаврилюки.
marydgayne• 07 июня 2016
Ответ дляbloom13

Группы помощи:

ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Вайбер +38-067-716-96-09
Сделала репосты. Очень верю, что ВСЕ будет хорошо.
Olenka_bum• 07 июня 2016
Девочки, давайте поможет Максиму.
нас много, и какие-то от каждой из нас 5, 10...., 50 .... грн приблизять к выздоровлению
автор bloom13 • 07 июня 2016
Ответ дляmarydgayne
Спасибо огромное!
автор bloom13 • 07 июня 2016
Ролик ’Макс, ЖИВИ!’ http://u96156qd.bget.ru/

Максим, ти обов´язково одужаєш!
alena2013• 07 июня 2016
Ответ дляТрояндочка

Бедный ребенок. Господи, когда уже все это закончится и Максим вернется домой здоровым и счастливым?
alena2013• 07 июня 2016
Ответ дляТрояндочка
Как 15 блоков? Откуда такая информация?
автор bloom13 • 07 июня 2016
Ответ дляalena2013
Как 15 блоков? Откуда такая информация?
это наверно в сумме до рецидива и после. Первый раз Макс прошел 8 блоков, а после рецидива уже 7 блоков (((
alena2013• 07 июня 2016
Ответ дляbloom13
Привет)) Понятно, а то я уже подумала, что врачи с ума посходили. Не в курсе, сборы хоть немного увеличились или топовая тема не очень спасла ситуацию?
автор bloom13 • 07 июня 2016
Ответ дляalena2013
Привет) Не знаю.