Помогите спасти Максима Гаврилюка. Рак крови. Рецидив
Помогите спасти единственного сына!!! Невыносимо страшно и больно осознавать, что у жизни этого ребенка есть ценник - 111 771 € (сумма к сбору).
Беда пришла в дом Гаврилюков снова. Мама (Гаврилюк Леся), только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить. Три года ремиссии. 23 ноября 2015 года был сделан контрольный анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив ! 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером, 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз, словно выстрел в сердце – у Максима рецидив (острый лимфобластный лейкоз). РАК КРОВИ! Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Все недвижимое имущество семьи – это комната в общежитии. В интернете есть информация о Гаврилюке Максиме.
С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии. Кто следил за первой темой https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966 , очень хорошо помнит сколько пришлось пережить Максиму и маме (Лесе), пока главный гематолог дал разрешение на трансплантацию (ТКМ), сколько было обещаний после каждого блока химии ,что ребенка заберут на лечение в Охмадет в Киев. Никто мальчика не забирал в Киев и ребенок продолжал проходить лечение в Ровно. Спасибо всем девочкам Кидстаффа, благодаря Вам были открыты группы помощи: Вк, ФБ, ОК, Viber, которые помогли распространить информацию о Максиме. Были собраны деньги, которые дали возможность продолжить лечение в Польше. На сегодняшний день Максим находится на лечении в Польше (г.Быгдощ), идут поиски донора и все, казалось бы, сложилось хорошо…НО… Максим стоит на очереди на оплату ТКМ в МОЗ, они должны были бы оплатить трансплантацию. Заседание комиссии прошло 19 мая 2016 года и по Максиму решение не приняли. ДЕНЕГ НЕТ и когда будут неизвестно, возможно в конце года !!! Времени ждать до конца года у этого ребенка нету! Его просто не станет. Выхода нет- Максим снова заступил на 7 блок высокодозированной химии. Надеяться на помощь от государства и МОЗ, после последних новостей, было бы глупо. Поэтому, девочки, снова обращаемся к Вам за помощью. Давайте вместе СПАСЕМ МАКСИМА!!!
Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта ПриватБанку долар 4731 2171 1244 4458 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта ПриватБанк євро 5168 7420 2262 5960 Гаврилюк Леся Миколаївна Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094. в доларах США (USD): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 4731217112444458 BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33 CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080 IBAN: UA303052990004731217112444458 в євро (EUR): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 5168742022625960 BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401 IBAN: UA983052990005168742022625960 в рублях (RUB): BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA ACCOUNT: 5168742024021382 BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500 SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388 ИНН: 7709129705 КПП: 775001001 БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388 SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22 СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041
Диагноз: «Острый лимфобластний лейкоз» (Рак крови). РЕЦИДИВ! Группы помощи: ВК ФБ ОК
Добрый день, в преддверии праздников хочется направить вам и Максимке поздравления и пожелания скорейшего выздоровления. Такие небольшие сюрпризики могут сильно вдохновить вашего мальчишку на скорейшее выздоровление;) Для направления пожеланий укажите, пожалуйста, почтовый адрес. Собираемся с мыслями здесь - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1699057
Леся Гаврилюк сегодня в 0:15 Новини від Гаврилюків 02.01.2017. Шлемо найщиріші вітання нашій великій родині. Сьогодні знаменний день для нас - Максиму 14 років. Позаду тяжкий і разом з тим знаковий рік, рецидив, боротьба і наш хлопчик отримав шанс на життя. Нам не віриться, але сьогодні ми святкували день народження в Україні, в тісному колі родини та друзів, які зробили нам сюрприз. Ми були приємно здивовані, бо як такого святкування не планували. Тітка Іра приготувала частування, поки ми були в боулінгу, а батьки однокласників, дізнавшись, що ми приїхали також відвідали нас. Не можемо натішитись живим спілкуванням з рідними та близькими, хоч відпустили нас зовсім не надовго( 8 січня ми маємо бути в Польщі). Любий наш хлопчику,не дивлячись на те, що ти пережив за ці 5 років, ти не розгубив свою доброту і щирість, ми впевнені, що всі наступні роки твого життя будуть самі щасливі, ти це заслужив. Ми любимо тебе, дорогий наш імениннику. Вітаємо щиро всю нашу групу підтримки з Різдвяними святами, зичимо міцного здоров´я, злагоди, любові, розуміння, витримки, грошей, достатку, кохання, миру нашій країні, тепла і затишку в кожну оселю, Божого благословіння. Ми любимо Вас, ми молимось за Вас, ми дякуємо Вам за 5 і за сьогоднішній день народження нашого сина. Максим шле Вам найщиріші слова подяки. З невимовною повагою та вдячністю до Вас, Ваші Гаврилюки!!!
Поздравляем, мальчишка, тебя В этот твой праздник, самый прекрасный. Мы желаем – храни ты себя. Иногда эта жизнь так опасна. Поздравляем! Ты будь лишь смелей, Лишь упорнее цели преследуй. Управляй же ты жизнью своей. Помни – тьма отступает с рассветом.
С Днем Рождения, Максим! Очень-очень тебе желаем богатырского здоровья, несокрушимой внутренней силы, неизмеримого счастья, исполнения желаний и очень много всего самого хорошего, светлого, доброго!
Леся Гаврилюк вчера в 0:23 Новини від Гаврилюків 16.01.2017. Кожного разу запитую себе, чи все в житті буває так, як ти хочеш. Довго не думаю над відповіддю а однозначно сама собі кажу - ні, не буває. Наша надія на повне одужання була дуже велика, впевненість у щасливому майбутньому нашого багатотерплячого Максимка була тверда, та наслідки підступної хвороби такі непередбачувані......Боляче, але мусимо знову звертатись до Вас, дорогі наші. До всіх Вас, хто за роки хвороби нашого хлопчика, стали нам близькими, рідними та надійними. Звертаємось до усіх і просимо щиро помолитись напередодні великого свята за здоров´я дитини, яка може опустити свої сколоті катеторами рученята, яка бореться за своє життя вже шостий рік і нема цьому кінця і краю. Тільки повернулись з рідної України, де величезна підтримка найрідніших та живе спілкувння з близькими і друзями надихнули нас тверду боротьбу за здоров´я, як після здачі аналізів нас ошелешили звісткою - у нас ГРАФТ(друга реакція наших клітин проти клітин донора). І знову лікарняне ліжко в госпіталі - після багатьох обстежень, результати аналізів задовільні, але ми маємо і зовнішній, і внутрішній графт. Безкінечні крапельниці, велика кількість препаратів та гормони, висипка по всьому тілу та судоми в шлунку( нам навіть давали обезболюючі). Незнаю, що є найтяжчим для мене, дивитись як страждає моє дитя, чи відповісти на його запитання: - Мамочко, скажи, скільки ще терпіти? Я слізно прошу Вас подати за здоров´я мого синочка, бо спільна молитва і спільна віра творить чудеса. Я прошу Водохрещенську воду омити моє дитя і зцілити його від страшної недуги,а Господа Бога, Матінку Божу і всіх святих подати Максиму з небес своє благословення та ласку. Молюсь за свого сина і за всіх Вас, прошу про щиру молитву та підтримку. Дякуємо, що в нас є до кого звернутись. З щирими словами вдячності, ваші Гаврилюки.
Новости от Леси, мамы Макса от 06.02.17: Доброго вечора всім з Бидгоща! Просимо пробачення за не часті новини від нас, повірте заклопотана...Дякуємо за ваші щирі молитви, за турботу і переживання разом з нами! Ми й досі в лікарні. Хоч не легко Максимчику дається лікування другої реакції ГРАФТу (реакція наших клітин проти донорських ), але ми налаштовані позитивно. Після багатьох обстежень, інфузуматних прокапувань та прийому пігулок, на шкірі в сина плями трішки зійшли! Хоч і реакція ГРАФТу в середині не може заспокоїтись але аналізи тримаються в межах норми! Було прийнято рішення ввести препарат Rytuksymab, після чого в Макса, в животі, набралась рідина (7см). Така ситуація під пильним контролем лікарів! Знову прийом гормонів, циклоспорину... В шпиталі є вчителі, які вчать з нами польську, а ми навчаємо їх української мови!)) Максимчик намагається вчитись, грає в ігри, ми живемо і радіємо кожному дню і кожній хвилині проведеній разом! Ох і не легко нам(( Але настроєні позитивно, і завжди в бойовому дусі, продовжуємо іти до нашої мети - бути здоровим, та більше не повертатись до лікарняних стін! Ми молимось,просимо Бога здоров’я! Запалюємо свічки, які нам передала Лєна Кравець з Ізраєлю. Мажу тіло сина святою олійкою, мируємось. На вихідних, коли наш тато приходить мене змінити в лікарні, я ходжу до церкви, на ранню і вечіню службу. В храмі дійсно, знаходиш втіху, силу і натхнення, благословення та до глибини душі Божу благодать. Дякуємо, що ви з нами!
Новини від Гаврилюків.06.03.2017. Доброго дня, наша велика родино, нарешті, за такий довгий період є привід поділитися з вами радісною новиною - МИ ВДОМА!!!(на квартирі). Довгих 55 днів безперервних, цілодобових крапельниць, щоденної діареї та загального недомагання, страшного болю в ногах та спині, поганого настрою та депресіїї - позаду. Графт( реакція проти донора) відступив. Ми хочемо вірити, що назавжди. Стан Максима задовільний, життєві показники більш менш в межах норми. Проводжали нас додому всім відділенням, і лікарі, і пеленярки ( медичні сестри) бо такого терплячого і доброго хлопчика, полюбив весь шпиталь. Звичайно, зовнішній вигляд нашого сонечка бажає бути кращим, але ми знаємо, що все скоро стане на свої місця. Попереду довготривала реабілітація, Максим приймає багато пігулок, має непоганий апетит і продовжує ЖИТИ!!! Складає плани про майбутні подорожі, зокрема до Іспаніїї. Дякуючи Господу Богу, Вам усім, Зоряні і Грицю, шпиталю ім. Юраша і самому містечку Бидгощ ( бо воно нас прийняло, як рідних) ми повертаємось до нормального життя, яким повинен жити 14 річний юнак, наш син, наша надія, наша опора. Маємо до Вас велике прохання, допомогти Іллюші Омельчуку з Рівного. Хлопчику 12 років - гострий лімфобластний лейкоз+хромосомна поломка( дитині необхідна термінова операція ТКМ). Карта приват банку 4731 2127 0025 4575 тато Омельчук Анатолій Анатолієвич. Сподіваємось на вашу підтримку. По особливому перейнявся долею Іллі і наш Максим. Хочеться закінчити наше повідомлення на позитивній ноті, бо тільки віра і ваша не байдужість, рятує безліч життів, і ми впевнені, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ. Схиляємо голови перед Богом і всіма Вами, щиросердечно дякуємо всім і кожному. З любов´ю та повагою Гаврилюки.
Борець, герой та просто крутий Макс з татом вітає найщиріших наших жінок та дівчаток з 8 Березня.
В цей день весняний, В цей день святковий Бажаємо щиро, бажаємо радо Безхмарного неба, сонця в душі, Здоров´я міцного, дитячого слова, Натхнення, кохання й краси!
Спасибо огромное, читала со слезами на глазах...А тебе, Макс, защитник будущий, здоровья и терпенья!!!Маму твою, тоже с праздником, эту мужественную женщину!!!Счастья вашей семье!
Дуже дякуємо!!! Маму Лесю зі святом!!! Сил і перемоги!!! Ви все здолаєте! Максику здоров´я і швидшого повного одужання!
Новини від Гаврилюків. 09.04.2017. Гілочки тоненькі,котики пухнасті, Хай несуть у хату радість, мир і щастя, Хай несвуть у серце радість воскресіння Хай направлять наші душі до спасіння.
Гілочки тоненькі, котики вербові, Всіх благословляють, щоб були здорові, Щоб жили в любові і достаток мали, Щоб в молитві й з Богом діточки зростали.
Гілочки вербові сонце зігріває, А душа радіє, а душа співає, Бо вже близько свято, писанки і паска, Бо на землю сходить світла Божа ласка. Бо уже за тиждень буде в нас Великдень.
Дорогі наші, вітаємо Вас з Вербною неділею. Не писали довго, бо не хотіли турбувати, хоча підтримку Вашу відчували кожної хвилинки. Ми нарешті починаємо повноцінне життя. Аналізи здаємо раз на два тижні, приймаємо безліч преператів: і підтримуючих, і лікуючих( зефікс та проурсан від гепатиту на цілий рік), ну і звичайно гормони, тому і личко в нас, самі бачите. Повертаємось по тихеньку до улюблених страв і набираємо вагу, притаманну для юнаків Максимового віку(14 років). Попереду довготривала реабілітація. Найголовніше звичайно - ми вдома, виходимо на прогулянку, радіємо свіжому повітрю та весняному сонечку, першим квітам та першому побаченому бедрику. Ходити ще важкувато, сил ще мало після двохмісячного перебування у лікарні але.....наш хлопчик живе і посміхається, дякуючи Господу і всім Вам. Наші молитви за Вас всіх линуть щоденно до святих небес. Хочегмо всім і кожному подякувати за ту частинку добра, за слова підтримки, за молитву, за кожну гривеньку, за ШАНС. Хай береже Ваші родини Матінка Божа. Ви, в наших серцях назавжди. З повагою і вдячністю ваші Максим, Леся і Саша!
Шалом! Слава и Хвала Господу Богу,Который искупил нас Своей Кровью и победил смерть для нас! Нам не нужны ни свечки ни иконы ни жесты.только своими устами с верой в Всемогущего! Взывайте к Нему через не хочу,через крик и слёзы о исцеление и спросите за что и Милостивый откроет для уменьшения пропасти и просите прощении за попытку своими силами и грехи что помните и не помните и не раскаяние проклятья предков! Потому что дьявол - нам враг очень не хочет нашего обращения к Господу Богу, Спасителю нашему,Который нам ничего не должен,любит нас по Своей великой милости! И в общении с Господом принимайте Его Любовь к людям,Мудрость Духа Святого отличать ложь от Истины! И призывая Имя Йешуа-Спасителя и Силу Искупительной Крови Господа отменить своими устами доступ дьявола через грех и проклятья и провозглашать исцеление,здоровье и побеждать смерть! Где гарантия,что в вашей жизни не придёт отчаяние и не понадобится чудо! Радость в Господе,сила наша! Блаженны плачущие, ибо они утешатся. (Матф.5:4) Боже!Да будет Твоя,Совершенная воля! У Тебя все времена и сроки! Еврей не нация,а из Библии странник Божий,а Израиль из Библии одолевающий людей Властью и Любовью Божьей,а иудей дослов.перевод праведно славящий Господа Бога!Кто называется,кого называют и кто на самом деле не одно и тоже!
14 мая в 1:16 в ВК: Прийшла весна і все квітує І ми радіємо весні, І кажемо щире спасибі Усій, усій нашій рідні! Новини від Максима 14.05.2017. Дорога наша родино, день за днем ми перегортаємо сторінки нашого доброго, теплого, спокійного, радісного життя - буття. Вирішили і постановили тішити Вас тільки хорошими новинами. З невеличкою тривогою чекали планових аналізів, і дарма, бо вони у нас хороші, відкапали імуноглобулін 11.05. і пішли додому. Надалі ми не припиняємо приймати 12 підтримуючих препаратів, але це не заважає нам бувати на свіжому повітрі, пізнавати наше невеличке містечко, знайомитись з новими людьми, щонеділі ходити до церкви, і просто жити та радіти весні. Весні, яку нам подарував Господь Бог, бо він милосердний, і Ви, наші найдорожчі, бо Ви щирі, щедрі і не байдужі. Це не заважає нам молитись за Вас усіх і дякувати за шанс на життя. Максимко - живе, і його вдячність, щира безпосередність, сердечне тепло лине до кожної людини, яка допомогла йому молитвою, словами підтримки, коштами, доброю справою. Добро повертається сторицею і саме до вас, наші дорогі, воно повертається. З повагою і подякою, ваші Гаврилюки!!!