Добротная• 02 июня 2016
Кто отдыхал в Каролина бугаз? Как вам?
Как там инфраструктура? Чистота моря? Еще интересует есть ли там аптеки, мед пункты. Если с детьми ехать можно? И еще интересует не сильно ли громко там? Как в затоке.
Дуболом• 02 июня 2016
Отдыхали возле моря, питались в «Натали» рядом, где детям очень понравилось, детская площадка, бассейн, батут. Половина из всех дней была плохая погода, из-за чего море волновалось и было грязное. Там не шумно. Но и развлечений нету.
ЖующаЯКонфету• 02 июня 2016
Ми відпочивали правда 10років тому ))) Море-сплошні медузи, піщаний пляж, багато дискотек і розваг і для дітей також, різноманітні екскурсії , прогулянки на кораблях, пляжі переважно переповнені , але оскільки ми були веселими студентами нас все влаштовувало)
Детские_Будут?• 02 июня 2016
була декілька років назад, ну що вам сказати, глухе село, був один базарчик і декілька магазинчиків, особо і купити немає що((( Море чисте, пляж також прибирають, медуз не було коли ми були, але від приватного сектора дуже дале йти, а сама голове він на горі знаходиться, до моря наче ще нічого, а от з моря піднятись в гору....та ще й з дитячим візочком... я з відпочинку приїхала - 5 кг , більше 5 днів там важко висидіти(((
Детские_Будут?• 02 июня 2016
Ответ дляЖующаЯКонфету
може ви з Затокой спутали?