Буду благодарна за ссыль на этот новый документ. Работники нашего сада не в курсе ...
klymbikaklymbika• 08 июня 2016
Конечно, справка нужна после болезни, а ’Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.’
Этот приказ принят, действует с 24.05.2016, просто в садиках пока не все знают или хотят знать об этом. Предлагаю звонить в гороно и узнавать)