Українські речі для малечі• 14 июня 2016

Для тих, чиї діти є переможцями міжнародного конкурсу Кенгуру

Якщо Ваші дітки є переможцями конкурсу Кенгуру та інших подібних конкурсах, Ви можете отримати безкоштовну путівку в місцевий оздоровчий табір чи у всеукраїнський табір сплативши лише відповідний відсоток. Бо держава виділяє кошти на оздоровлення талановитих дітей.
Аноним Секретарь• 14 июня 2016
А каким образом? Что для этого нужно?

Скомуниздила• 14 июня 2016
Если можно, подробнее ?
Аноним Секретарь• 14 июня 2016
Ответ дляСкомуниздила
Если можно, подробнее ?
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0308-15
ИМХОля• 14 июня 2016
И не только этих конкурсов. Любые 1-2 места на конкурсах талантов областного уровня и выше дают такое право. Нужно идти в управление образования. Там есть специальный человек. Можно даже сначала позвонить по любому телефону и спросить все, что вам интересно.
ИМХОля• 14 июня 2016
Это закон про Молодую гвардию в Одессе. А вообще есть путевки и в другие лагеря.
автор Українські речі для малечі • 14 июня 2016
Сьогодні взяла путівку малій в відділі молоді і спорту при районному відділі освіти путівку в Артек на 21 день за 1800грн, а так вона коштує 12600 грн. (http://artek.ua/tours/) для того щоб отримати дала копію залотого сертифіката Кенгуру, бронзового Грінвіч та за третє місце в танцювальному конкурсі. Та достатньо було б і лише золотого Кенгуру. В місцеві табори зовсім путівки безкоштовні. Хабаря не платила. Людину, що мені дала путівку, вперше в житті побачила, коли зайшла запитати за путівки.
ничевока• 14 июня 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
ВЫ ничего не путаете? именно в Артек?
Да в Артек, той що з Криму переїхав в Пущу Озерну. сайт я скинула. Я вже з заплатила на рахунок Артека, за часткову оплату путівки.
Як мені пояснили:
1200грн. - сплачують сироти, малозабезпечені, переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів (але не заочних як Кенгуру).
1800грн. - сплачують переможці інших конкурсів.
3200грн. - ті, що стоять на обліку в лікарні.
В місцеві табори (не такі дорогі як Артек) - путівки для всіх цих категорій повністю безкоштовні.

mamaLyuba• 14 июня 2016
Спасибо за информацию, автор! Золотой сертификат в Колоске, Гелиантусе тоже наверное считается?
Трусиковед• 14 июня 2016
А если мы ’переможці’ по программе Flex?
Ответ дляmamaLyuba
Я думаю, що так.
Ждушечка• 14 июня 2016
А где узнать список всех предлагаемых лагерей?
Ответ дляЖдушечка
У відділі молоді та спорту.
Леска• 14 июня 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Як мені пояснили:
Так, у нас в поліклініці об´яви про безкоштовні путівки дітям, що на обліку. Але у літній період лише сиротам і малозабезпеченим, решта- у шкільний період.
Про кегуру дякую, не знала
Атаманша• 14 июня 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Авторе, у маленьких містах з цим простіше, у Києві, ( як не дивно) проблемніше. Ми от третій рік поспіль не можемо в художню школу плступити, вчиться дочка в худож студіі, а пройшли діти по договорняку ( перепрошую) відмітилися, що були на екзамені- навіть без олівців, фарб та аркушів, без своіх робіт. знаю що в менших містах беруть всіх хто прийшов та олівця тримати вміє, а у нас конкуренція
Ждушечка• 14 июня 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
У відділі молоді та спорту.
Спасибо
sanylesy• 08 декабря 2016
Дякую за інфу, спробую скористатись)))