Тра Ля Ля• 01 июля 2016

Власники авто на польських номерах

Скільки часу ви вже їздити на ньому? Які є нюанси? Поділіться будьласка інформацією. Взагалі опишіть, будьласка, полюси та мінуси. Дуже вам дякую
Брыкалка• 01 июля 2016
А які мінуси? якщо вистачає грошей на заправку і нервів на стояння в чергах на митниці - велкам!

Кусочек Сыра• 01 июля 2016
Минусы огромные : пересичка сейчас раз в пять дней. Это жесть. А в остальном - одни плюсы., особенно цена на авто )
А еще большой минус , что там , где я сейчас работаю - нельзя (((
автор Тра Ля Ля • 01 июля 2016
Ответ дляБрыкалка
я про варіант - дозвіл на перебування на рік часу
автор Тра Ля Ля • 01 июля 2016
Ответ дляКусочек Сыра
я про перебування не на 5 дняв а на рік
Брыкалка• 01 июля 2016
Ответ дляТра Ля Ля
я про перебування не на 5 дняв а на рік
маєте родича, який оформить на себе? у нас на фірмі так через бариг собі купив на підставного поляка. Через 4 місяці пов’язали, бо поляк заявив, що посварився з цим мужиком і той вкрав його машину. І так і без машини, і без бабла.
На фірми оформляють, теж ризик, хіба фірма ваша або добрих знайомих
автор Тра Ля Ля • 01 июля 2016
Ответ дляБрыкалка
знайомого поляка маємо (тимчасчово він тут в Україні)Ситуація жах у вас на фірмі(((
Брыкалка• 01 июля 2016
Ответ дляТра Ля Ля
так робіть, чого питаєте?
автор Тра Ля Ля • 01 июля 2016
Ответ дляБрыкалка
так робіть, чого питаєте?
цікаво чи далі в користуванні не виникали проблеми (бо ж поляк поїде а ми з авто залишимось на Україні) можливо якісь підводні камні є..
Брыкалка• 01 июля 2016
Ответ дляТра Ля Ля
підводних каменів повно. Поляк захоче вас нагнути - і нічого не докажете