Джага-джага• Изменено 1 час назад

Вижила після відміни антидепресантів, задавайте питання, особистий досвід

Вік на початок лікування 40 років. Діагноз: генералізований тривожно-депресивний розлад. Лікування лише антидепресантом, КПТ і залучення психотерапевта не було
Приймала золофт (сертралін) 1,5 року. З квітня 2023 по жовтень 2024
Потім вирішила, що мені це вже не потрібно, стан стабільний, рівний, кинула миттєво, звичайно що знала про відкати і синдром відміни, не боялась, бо сильна жінка ;)
Повернулась до АД десь через 7 місяців, чоловік прийшов з війни з ПТСР, було важко це все вивозити. Спочатку улюблений сертралін, потім перейшла на пароксетин який отримував чоловік + дуже рідко (пару разів якщо точніше за рік) нейролептики, коли зовсім ’звіздец’ і треба нічого не відчувати. Іноді на ніч сироп Вінітел, гарно засинається під нього, особливо якщо є синдром неспокійних ніг.
І от в червні цього року я знов кидаю АД, одним махом, почуваюсь як у фільмі 1998 року ’Без відчуттів’. Спецефекти парадоксальні.
Кому цікавий мій досвід, можливо тут є лікарі-психіатри, яким це треба, або люди, які збираються приймати або кинути АД. Велкам. Білі пальта і моралізатори летіть от вінта і до сходу, відкушу ніс, спалю сарай і навіть хату. Цьом
автор Джага-джага • 1 час назад
Ответ дляПотужна махіна
так ви не написали-як ви чуєте?краще гірші,краще коли п’єте, чи гірше коли кидаєте...моє спостереження це вже до кінця життя, будете так скакати
Можливо ви мали на увазі відчуваєте? Все можна помножити на 10. Я не пам´ятаю коли плакала, зараз пост у фейсбуці про покинутого котика, чи негаразд з людиною, відразу в сльози. Військовий на щиті, то взагалі, навіть не буду писати. Якщо жарко, то я помираю від спеки, просто хочеться небути в цьому світі де є сонце. Запахи... Окрема категорія, я не можу готувати м´ясо. Мене починає воротити від одного вигляду, свіже, гарне - я ригаю. Запах диму, сміття з вулиці, відчувається як отрута. Ясність думок повертається.
Один приємний бонус , я тепер знаю що таке множинний оргазм

Тумба-юмба• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Психиатр помогает опознать) ну и я знаю свой диагноз и его проявления, тут сложно ошибиться
Понимаю, спасибо за ответ.
Оябунчик• 1 час назад
как у вас было с аппетитом, весом, либидо?
Тумба-юмба• 1 час назад
Ответ дляДжага-джага
Жалеть котика или человека - это нормальная реакция человека, у которого сердце есть.
Маурита• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Мені безкоштовно дають
👍👍👍
в Украіні?
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Меня больше интересует ваш заход на них. Когда стало лучше? И как именно? Прям радость и желание что-то делать появилось? Или просто исчезла тревога? Мой знакомый начал пить АД и прям прыгал от радости. Про гитару вспомнил, творчество пошло...Мне интересно, это у всех так? Такой разительный подъём начинается?
Прыгать от радости прям? Ого.
Ондатрова шуба• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Я начала приём АД в 22м, прошла кпт, закончила прием в 24м. Прекрасно жила до обострения обстрелов города, поняла, что треаожное расстройство опять цветёт буйный цветом. Месяц как вернулась на АД...
Какие симптомы тревожного расстройства ??
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляТумба-юмба
Как вы понимаете, что это именно тревожное расстройство, а не просто здоровая тревога в связи с событиями? Для себя спрашиваю)
Тоже интересно?
Маурита• 1 час назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
И где резкость ? Если сидят на препарате ,который подошёл не взирая на цену.
Если ’фигня ’, как выразились по стоимости ,то типа можно идти в терапию ? Смешно
Девушка, я не ваша мама вам что-то объяснять. Тон вашего сообщения был достаточно резким. Я на это указала. Реакции некоторых других советчиц - похожие на мою. Не пишите мне больше, если не владеете культурой общения с незнакомыми людьми.

Маурита• 58 минут назад
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
та кто его знает. через экран не видишь who is who но явно не от хорошей жизни на людей бросается
Бритоножка• 58 минут назад
Ось воно, самолікування.
Це все заради економії на психіатрі чи як?
Бритоножка• 57 минут назад
Ответ дляЗновЗдоров
Я без пальто. Но что значит ’одним махом’ зачем? Почему не сходить постепенно?
Тому що безконтрольний прийом, без консультації з лікарем
Саджу все зарання• 55 минут назад
Ответ дляМаурита
👍👍👍
в Украіні?
Так
Маурита• 55 минут назад
Ответ дляСаджу все зарання
Так
бажаю вам здоровʼя 🙏🏻❤️
Саджу все зарання• 54 минуты назад
Ответ дляМаурита
бажаю вам здоровʼя 🙏🏻❤️
В мене сьогодні думки залишати вже то все
Я так довго на препаратах 😵‍💫
автор Джага-джага • 52 минуты назад
Ответ дляТумба-юмба
Заход був доволі легкий, хоча як тривожник, я звичайно прочитала оту інструкцію, яка більше місця займає а коробці ніж ліки. Але мене це не засмутило, бо стан був ’хочу більше не бути тут, не жити, не відчувати, все тлін’, тобто що я втрачаю? Нічого.
Краще стало коли я вийшла з дому с рецептом і пішла змінювати своє життя. Це перший крок, що я починаю робити щось, що покращить моє життя. В мене навіть ейфорія була деякий час. Через 2 тижні психіатр підняв дозу до 100 мг 2 пігулки, я почала виходити в спокій, де все сприймається спокійно, де все можна вирішувати послідовно, де тебе не тригерить, немає цих стрибків настрою, серцебиття стабільне, не шарахаєшся від різких звуків, де на аю´юзера в тебе не підіймається тиск і трясуться руки, а ти йому кажеш : ’пішов накуй’ і йдеш з посмішкою.
Бажання робити з´явилось в мене досить швидко, захотілось виходити на вулицю, їздити до друзів, спілкуватись
автор Джага-джага • 52 минуты назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Зачем бросать одним махом ??
Я еле слезла с Золофта из-за побочек. Хоть и снижала постепенно , но это был треш
Затем
Вам телефонограмма• 51 минуту назад
Як вага, набрали чи без змін? Мені доведеться приймати, переживаю через це
Саджу все зарання• 50 минут назад
Ответ дляВам телефонограмма
Залежить від препарату )

автор Джага-джага • 50 минут назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Тоже не поняла. Ещё при таком неграмотном подходе
Удалено администрацией...
Чепушилко• 49 минут назад
За час прийому АД чи змінилась Ваша вага? І що з лібідо під час прийому і після того як кинули?
МЧСница• 48 минут назад
Ответ дляПрацівниця року
Ну в Киеве обстрелы были всегда. Да и за четыре года можно было уехать, если так и смогла адаптироваться.
Из Кукуева я• 48 минут назад
Просто перестала принимать, никакого синдрома отмены не было, три раза бросала
автор Джага-джага • 46 минут назад
Ответ дляМаурита
Залокс подивилась 800 грн за 250 табл. Фігня. Я думала сидіти на АД дорожче . Чи і мені цим зайнятись?😏
Це він зараз 800-950, а у 2023- 2024 був 1800, ну то таке. Головне, що допоміг
автор Джага-джага • 35 минут назад
Ответ дляА я нівроку
И что лучше стало?
На антидепресантах мені краще в плані що ти спокійний як слон, немає тахікардії, хвилювання, тіків, спазмів, болю немає. До початку лікування я думала, що вже помираю, бо боліло кожного дня щось нове. Постійно по лікарнях повзаєш, аналізи, і тому подібне, але ніхто не каже що з тобою, просто вікові зміни, не більше. Спина після другої половини дня просто в хлам, сустави на пальцях, спазми в животі, запаморочення від будь-чого дискомфортного, типу душно - і я вже без свідомості, нудота, дзвін у вухах, підлога мій друг. З мінусів втрачається чутливість, наприклад в сексуальному плані.
автор Джага-джага • 33 минуты назад
Ответ дляСаджу все зарання
Мені безкоштовно дають
Це добре. Ви до державного психіатра звертались?
автор Джага-джага • 31 минуту назад
Ответ дляСаджу все зарання
Как видите нет 🤣
Вам би теж звернутись до спеціаліста, бо якась неадекватна реакція на спілкування де вас ніхто не ображав
автор Джага-джага • 28 минут назад
Ответ дляВам телефонограмма
+ 5 кг, але я не вважаю це побочкою АД, я не рахувала калорії і менше рухалась
автор Джага-джага • 23 минуты назад
Ответ дляОябунчик
Їжа на початку лікування стала супер смачна, до - ти просто закидуєш в себе калорії, а після закидуєш і кайфуєш. Вага +5 кг. 61 було
Лібідо на сертраліні більш-менш, тобто не кожен раз але задоволення отримуєш, і бажання є. В на пароксетині взагалі зіро по лібідо. Просто і не думаєш про це і не відчуваєш нічого під час
автор Джага-джага • 21 минуту назад
Ответ дляТумба-юмба
У всіх є серце, може ви просто не розумієте, що коли ти гіперчуттєвий в моментв, то від того котика сидиш потім і ридаєш, в влно мені не потрібно, бо котиків багато, в я у себе одна.