Курочка-чубаточка• 01 июля 2016

Von club golden beach 5* (Сиде/Турция).

Девочки, может тут есть кто отдыхал в данном отеле? Очень нужны реальные отзывы, читаю в интернете, вроде пишут неплохо, но отсутствие негативных отзывов тоже настораживает. А так как едем с маленьким ребенком, страшно прогадать с отелем. У него еще у некоторых туроператоров проскакивает название VONRESORT Golden Beach (голден бич клаб).
Пожалуйста, отпишитесь если кто что знает об этом отеле. Будду вам очень благодарна
Ladxy• 01 июля 2016
якраз були там в травні з дитиною 2 років. Готель дійсно класний з величезною територією. Що саме Вас цікавить?
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
спасибо, что Вы откликнулись))))) меня просто насторожило много позитивных отзывов и почти отсутствие негативных)) (думала, заказуха).
Берем с собой малыша, поэтому интересует питание (будет ли что покушать ребенку 3 лет), далеко ли до моря и не сильно ли старые номера учитывая, что отелю 16 лет? Вообще интресно все, что Вы о нем скажите))) буду Вам признательна)
Ladxy• 01 июля 2016
номерний фонд дійсно не на 5 зірок, але сантехніка справна, постіль зручна. з кожного номеру є вихід на вернаду, на якій стіл з стільцями і сушилка для одягу. По харчуванню: на сніданок великий вибір йогуртів, є вівсянка, холодне/гаряче молоко. Овочі/фрукти в необмеженій кількості. Макарони також є, в обід і вечерю завжди є щось диєтичне, типу риби на пару, абу тушеної, індички чи іншого м’яса, або щось запечене. З гарнірів для діток теж є запечена картоплю, пюре. Яйця смажені, варені, яку захочете зроблять яєчню. Ми своїй завжди знаходили що поїсти. Каш, в принципі, немає. На сніданок може бути молочна манка або вівсянка. До моря пішки хвилин 10, якщо дитя йде поруч. Або на бусику пару хвилин, бусик їздить від ресепшину. Те, що нам дуже сподобалось, що територія вся зелена, чиста, смачна їжа, і дитячий майданчик на пляжі під накриттям, бутильована вода в необмежених кількостях в усіх барах, ресторанах. А мінус - це досить простий номер. Зате живеш як в саду:) Є ще дитячий клуб, але ми туди не ходили, може Вашій малечі там буде вже цікаво. Щодня дитяче диско, анімація на німецькій і трохи російської. Під кінець вже вивчили всі рухи))
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
спасибо)))))
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
а Вы брали номер стандарт? ребенку отдельное спальное место предоавляют? или спал с Вами?
Ladxy• 01 июля 2016
Ответ дляКурочка-чубаточка
брали номер стандарт. Дитині дали ліжко-манеж. Але при заселенні чоловіку пропонували за доплату в 50 $ номер сімейний
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
а сад действительно такой красивый как на фото? он-то и привлек нас как раз)))) smile]surp2[/smile]
в целом вы отдыхом довольны?[
Ladxy• 01 июля 2016
сад дійсно такий, як на фото. Ще й аквапарк є, теж забава:) Задоволені, ми ще в Сіде їздили своїм ходом, напроти готелю кінцева долмушів, сіли і за 20 хвилин в Сіде:)
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
Еще раз огромное спасибо за отзыв
Ladxy• 01 июля 2016
будь ласка:) Вдалого відпочинку!
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляLadxy
будь ласка:) Вдалого відпочинку!
Владимировна26• 01 июля 2016
Автор, тоже ищу что-то хорошее для отдыха с ребенком 4 года. Если не секрет - цена тура?:-)
автор Курочка-чубаточка • 01 июля 2016
Ответ дляВладимировна26
1500$, 2 взрослых, 1 ребенок
Схема сыра• 01 июля 2016
Ответ дляКурочка-чубаточка
1500$, 2 взрослых, 1 ребенок
Автор, на сколько дней?