Пушкининиана• 05 июля 2016

Що трапилося в лютому-березні, що різко у всіх впали продажі?

Я спочатку думала, то тільки у мене так. Десь на 20-30% впало порівняно з минулим роком, якщо брати статистику по тих же місяцях. І це дуже різко трапилося саме в лютому.
Але зараз постійно звертаю увагу, багато хто пише аналогічно, саме про лютий або початок весни. Раніше такого не помічала. Що могло стати причиною такого різкого, як думаєте? Наче ж нічого не відбулося саме в той період, я вже всі мізки зламала, пробувала згадати... Якщо просто впала купівельна спроможність населення - то вона падає поступово. А тут що? Комуналка підвищувалася в інші періоди. Долар теж стрибав раніше, в лютому стабільно. У політичній сфері теж наче нічого такого особливо не було тоді. То ж чому?? В чому причина-то??
Ще може бути, що мені просто ввижається. Тому додаю опитування.
Результат:
вже голосів: 58
23 (39.66%) Я не продаю постійно, просто подивитися результат
10 (17.24%) У мене плавно йде спад, виділити якийсь місяць не можу
9 (15.52%) У мене різко впали продажі приблизно в лютому-березні цього року
8 (13.79%) У мене продажі підвищилися
4 (6.9%) У мене різко впали продажи в інший період
4 (6.9%) У мене нічого не змінилося
0 (0%) У мене декілька різних напрямків, по-різному виходить: в одних зменшилося, в інших підвищилося або не змінилося
УлыбАчка• 05 июля 2016
капец у вас проблемы.... продаж и сейчас нет,не то что в марте

Чупокабра• 05 июля 2016
курс начал расти, денег после праздников не осталось.
автор Пушкининиана • 05 июля 2016
Ответ дляУлыбАчка
Так після того не виправилося, нічого не піднялося назад, я це мала на увазі.
Зміни відбулися саме в лютому.
Ello• 05 июля 2016
оплатили коммуналку, начали собирать на оплату нового отопительного сезона
Манька Галченок• 05 июля 2016
Ответ дляПушкининиана
Зміни відбулися саме в лютому.
Торгую не только на кидстафе и в нете,
а и в тц и на базаре, декабрь - люди тратят деньги, январь -люди тратят деньги, февраль - люди не тратят деньги, все отходят от праздников, есть еще много причин, почему именно так
автор Пушкининиана • 05 июля 2016
Ответ дляМанька Галченок
Торгую не только на кидстафе и в нете,
А потім що? Досі не оговтаються після свят чи шоку від підвищення комуналки?
Не вийшло в норму. Тільки сезонні підвищення є, але вони менші, ніж минулорічні.
младокошкина• 05 июля 2016
Начали падать примерно в феврале-марте,в мае стали совсем.Даже если и спрашивают о цене или наличии,всё равно не покупают.В прошлом году покупали надувную продукцию,палатки и самокаты,в этом году тихо и с сезонным товаром.

Манька Галченок• 05 июля 2016
Ответ дляПушкининиана
зависит от товара, который вы продаете
Манька Галченок• 05 июля 2016
Ответ дляПушкининиана
и таки да, среднего класса не осталось
опять же, те что с достатком, не покупают товар для среднего класса, да много причин, и приоритеты сейчас другие, продукты (цена космос) люди фильтруют то что покупать,
Lenulix• 05 июля 2016
А продажи оффлайн или онлайн?
А что делаете для продвижения своего товара?
Рынок растет, технологии - если стоять на месте, продажи будут падать.
Пенять на зеркало• 05 июля 2016
до кризиса в феврале месяце,бывало,что отправляла по 20 посылок в день.В этом году полное затишье.Ажиотажа нет
автор Пушкининиана • 05 июля 2016
Ответ дляLenulix
А продажи оффлайн или онлайн?
Ми принципово нічого не змінювали ні в просуванні, ні в умовах, ні в цінах, ні в чому. Хіба що асортимент розширили трохи. Товар класичний, так що від року до року не змінюється попит.
Якби плавно спад йшов, це було б причиною, згодна.
Дивує саме різка зміна.
Lenulix• 05 июля 2016
Посмотрите в гугл трендах, если идет спад на Вашу категорию товаров и он резкий, то появилась или его замена или альтернатива. Если спада в трендах нет, значит все классно и появился или конкурент, или несколько или новая система продаж, соответственно или менять товар или способ его продвижения.
автор Пушкининиана • 05 июля 2016
Дивлюся по результатам голосування, немає однозначності. У всіх по-різному. Отже, все ж таки щось причиною або в нас самих, або в сфері нашого товару.
Дякую всім за участь, будемо думати.
Всім гарних продаж не дивлячись ні на що!
Котенок аки рысь• 05 июля 2016
збирали грошы на видпочинок влитку а до лютого були свята всі тратились
Лама_мама• 05 июля 2016
Автор -що сталося в країні за цей рік--що приватні будинки як гриби після дощу ростуть
Друзі (троє)квартири покупляли
Одні в домінікану полетіли
Двоє -Турції Єгипет
Інші -в Одесу на місяць
Ще одні --бісєдку у дворі побудували -75тис грн обійшлося

Що сталося ?ви в курсі ?
Лама_мама• 05 июля 2016
Червень -моє нєтто роздрібний магазин --22тис грн
У травні 12тис було
Клептоманка• 05 июля 2016
у нас именно в тот период урезали зарплаты...