Неутомимые шахматы• 05 июля 2016
ПОМОГИТЕ!!!!! Центр Здоровой Молодежи?? в с. Ивановка под Житомиром.
Центр Здоровой Молодежи?? в с. Ивановка под Житомиром. Кто что знает об этом??? Кто отдавал на реабилитацию своих близких/знакомых???
Неутомимые шахматы
• 05 июля 2016
Ответ дляУлыбчик
это от церкви??? секта?
без понятия!! хотим найти макс.информацию
Мона Лиза• 08 июля 2016
Був у ЦЗМ брат моєї подружки,правда в іншому центрі.Через пів року втік і знову підсів на наркотики.Вони наче нічого поганого не роблять,ведуть політику проти наркотиків,алкоголю,куріння.Але наркомана цим не вилікуєш.Хоча є такі які приєднались до їхньої так званої ’церкви’ і відмовились від шкідливих звичок точніше перейщли на таблетки.Але це 1% зі 100.Насильно наркомана не вилікуєш,потрібно щоб він са цього захотів,інакше це все марна трата грошей.