Девушка Прасковья• 06 июля 2016

Опекунство.

Доброй ночи!
Подскажите пожалуйста, какие требования к оформлению опекунства? Если у меня нет в собственности жил. площади, я могу оформить опекунство?. В браке обязательно состоять?
Спасибо за ответы.
Аленка 80• 06 июля 2016
Жилплощадь не обязательно. Брак в принципе то же

автор Девушка Прасковья • 06 июля 2016
Ответ дляАленка 80
А какие могут быть препятствия?
Пуки-куки• 06 июля 2016
Наличие жилплощади обязательно. Брак - нет
автор Девушка Прасковья • 06 июля 2016
Ответ дляПуки-куки
Жил площадь должна быть оформлена на нас или сьемное подойдет?
Пуки-куки• 06 июля 2016
Иметь в собственности или право пользования жилым помещением. Съемное однозначно не прокатит
Пуки-куки• 06 июля 2016
http://kievhelp.com/uslugi/grazhdanskie-spory/brac...
в помощь
автор Девушка Прасковья • 06 июля 2016
Ответ дляПуки-куки
в помощь
Спасибо.
Пацака-задирака• 06 июля 2016
Житло не обов´язково своє, але для зйомного потрібен договір мінімум на рік. Санітарні норми житла (чистота і т.д.), за розмірами - щоб було місце поставити для дитини ліжко плюс місце для занять (ігри для маленьких, стіл для школярів).
Шлюб не обов´язковий. Якщо живете з кимось з родичів, знадобиться їх дозвіл.
Постійний дохід, офіційно підтверджений (довідка про доходи або підтверджений звіт для податкової для підприємців). Рівень доходу: формально обмежень немає, на практиці дивляться, щоб був хоча б прожитковий мінімум. Ну, на сьогоднішній день це взагалі не проблема, нижче офіційного ПМ все рівно людина не виживе й так...
З документів ще знадобиться медогляд, тобто відсутність ряду захворювань (в основному інфекційних, що можуть становити загрозу для дитини, а також ті, що обмежують в можливостях турбуватися про дитину).
І довідка про відсутність судимості (не взагалі, а теж з ряду статей КК).
Решта документів взагалі безпроблемно: ксерокопії паспорті і тому подібне.
автор Девушка Прасковья • 06 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Дякую Вам дуже.

Пацака-задирака• 06 июля 2016
Уточню - з кимось з повнолітніх родичів. Дозвіл від дітей не потрібен.
автор Девушка Прасковья • 06 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Ну це зрозміло. А скажіть, якщо я не працюю, а тільки чоловік - це не буде проблемою?
Пацака-задирака• 07 июля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Я так зрозуміла, Ви не в офіційному шлюбі?
Тоді потрібен Ваш особистий дохід, офіційно. Без цього документи навіть не приймуть.
Якщо шлюб офіційний, і на двох оформлювати, тоді дохід чоловіка вважається доходом сім´ї, Ваш не обов´язково. Або можна тільки на одного чоловіка.
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Дякую. Я в офіційному шлюбі.
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
А можна ще питання. Чоловік сказав, що якщо різнополі діти, то потрібно окремі кімнати - це правда?
Пацака-задирака• 07 июля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Ні, такої вимоги офіційно немає.
На практиці, якщо діти маленькі - ніхто вимагати не буде, а якщо вже добираються до 8-10 років і старші, - то будуть вставляти палки в колеса, будуть знаходити відмовки, щоб не дозволити. Ну, тут і самі посудіть, чи нормально буде, скажімо 12-річній дівчині разом з 15-річним хлопцем в одній кімнаті? Особливо якщо вони не є біологічними братом і сестрою?
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Ні, такої вимоги офіційно немає.
Їм 5 та 4 - буде.
Пацака-задирака• 07 июля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Їм 5 та 4 - буде.
Тоді без проблем.
Якщо є можливість в майбутньому розширити житлову площу, повідомте про це, буде додатковим плюсом. Але не обов´язково, аж так надалі ніхто не загадує.
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Тоді без проблем.
Ні можливості не має. Але хто знає, як життя поверне - може і буде.
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Тоді без проблем.
Дякую Вам.

Пацака-задирака• 07 июля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Так отож. ))) Хто його знає, як буде далі.
Бажаю Вам успіху!
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПацака-задирака
Бажаю Вам успіху!
Дякую. Час покаже ще як воно складеться. Ситуація дуже складна, я спитала, щоб знати всі варіанти її рішення. Дуже Вам дякую.
Пуки-куки• 07 июля 2016
Вы опекунство оформить хотите или усыновить?
Аленка 80• 07 июля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Мы усыновили в сьемное жилье. Никаких проблем
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляПуки-куки
Исключительно опекунство.
автор Девушка Прасковья • 07 июля 2016
Ответ дляАленка 80
Спасибо.