Дежурняшная• 09 июля 2016

Наснилось,що я,колишній наречений і Володченко приймаємо участь в шоу холост

А в нього,ще й до всього,вчора був День народження.
От щойно згадала.
Сон настілки реалістичний,звісно,він запав на Володченко,проводжав її пізно ввечері додому,в той час,коли я,як лох з іншими учасниками їхала з чемоданом на тролейбусі.Ще був такий епізод,як в нічному мегаполісі,наче в якомусь аеропорту, він несподівано підходить,бере мене за руку і веде якимось городами й садами на індвідуальне побачення,а мені в цей момент аж серце з грудей вискакує.
Хоч довкола нікого нема,розумію,що нас знімають і потрібно все фільтрувати.
Поті ми були в домі його батьків,іншому,не справжньому.І батьки теж не запамятались,чи справжні були.
Жлобська обстанока з ліпниною та позолотою,і знову вся увага Володченко.
А мене одночасно розриває від ревнощів і радості,яка вона ще дурна,бо не знає скільки у нього насправді недоліків.
Прокинулась,почала гуглити її фото.Красуня.
Короче,кіно))).
А у вас буває таке,що прокинувшись ще деякий час важко розібратись,де сон,а де реальність?
Masako Katori• 09 июля 2016
Вам поговорить не с кем? и не о чем
Выручалка• 09 июля 2016
автор Дежурняшная • 09 июля 2016
Ответ дляMasako Katori
Вам поговорить не с кем? и не о чем
А Вам?
Це ж треба було докотитись,щоб шукати спілкування з тою кому нема з ким про що поговорити
Masako Katori• 09 июля 2016
Ответ дляДежурняшная
А Вам?
С чего Вы взяли, что я ищу с Вами общения?
Я с лемками очень осторожно.
Но Вы такую белиберду написали, что стало интересно, отчего вообще люди таким делятся.
автор Дежурняшная • 09 июля 2016
Ответ дляMasako Katori
Я с лемками очень осторожно.
ну тоді
Сметчица• 09 июля 2016
Что это на вас нашло, автор? Ну, правда,-ни о чем!
автор Дежурняшная • 09 июля 2016
Ответ дляСметчица
Що нашло,те й описала.Ні про що,то проходьте повз).
Мэри Попкинс• 09 июля 2016
Ответ дляДежурняшная
Вам намекают, что вы гоните, и вам нужна пойти заняться делами...
13 лет, что ли? У нас на такие темы в школе обшались в раздевалке...
автор Дежурняшная • 09 июля 2016
Ответ дляМэри Попкинс
’нужна’,то’ нужна’
’обшались’,’то обшались’
автор Дежурняшная • 09 июля 2016
Другий смайл ненавмисно вліпила,пробачте.
Мэри Попкинс• 09 июля 2016
Ответ дляДежурняшная
’нужна’,то’ нужна’
’обшались’,’то обшались’
1. Автозамена в планшете.
2. Очепятка!
Непонятно, что ли?!