Ушла и Пришла• 16 июля 2016

Как вкусненько закрываете кабачки?

Дайте проверенный подробный рецепт- буду делать впервые. Спасибо заранее.
Бяки-козяки• 16 июля 2016
Я закрыла с краснодарским соусом.
Первый раз,нямка,вкуснотища.
Поищите в гугле,по-моему 3 ссылка.
На 2.5 кг кабачков.только соли надо больше.
Немогу дать ссылку с планшета.

Машка-замарашка• 16 июля 2016
С соусом Чили, с приправой для корейской морковки. Очень вкусно! Рецепты есть в интернете.
Барабасиха• 16 июля 2016
рецепт кабачкової ікри
-3кг кабачків(почищених) потерти на тертку додати 1 пачку майонезу і поставити тушити на 2 години!
Потім додати
-0,5кг цибулі+0,5кг моркви порізати-потерти і обжарити на олії
-100грам цукру
-2 столові ложки солі
-1 чайна ложка перцю
-1 банка 0,5л томатної пасти!(не соусу)
Варити ще це все 15 хвилин!Додати 2 середніх головки часника- через часникодовку і варити ще 10 хвилин!Я щоб вона була однорідна перемелюю її блендером і знов довожу до кіпіння!
Одразу ж розкласти все по банках і закрутити!