Куколка-мяуколка• 22 июля 2016
Приватбанк сиджуревувшоці продовження номер 2.
На днях створювала теми,що від понеділка приватбанк вимагає у нас погасити борг більш,як дворічної давності.
Спочатку це був вечірній,неофіційний візит колектора,з посвідченням працівника приватбанку, додому.Із зазначеною на якійсь роздруківці, без печаток,підписів,номерів договору,рахунків,карт та відповідальних імен,заборгованістю у сумі 12300 грн,яку вони готові закрити за 3000 грн.
Того ж вечора ми звертались у чат приватбанку,де заборгованість у дещо меншій сумі,11 з лишнім тисяч гривень підтвердили,але не змогли пояснити як і коли вона утворилась.
Наступного дня чоловік відвідав центральне відділеня у нашому місті,де працівник запевнила,що жодних заборгованостей і навіть рахунків у нього в їхньому банку нема.
Це не дивно,тому що все було закрито ще в липні 2014 року і в нас є довідки окремо по кожному рахунку та одна загальна,підписані головним бухгалтером приватбанку з мокрими печатками та підписами.
Але працівник склала запит до центрального офісу з проханням прояснити ситуацію.До речі,чоловік пригадав,як минулого року в цей самий час отримував дзвінок з повідомленням про заборгованість,так само зясовував у відділені і його так само запевнили,що їх не існує.
У вівторк майже одразу після візиту до приватбанку,чоловікові зателефонували,це була вже реакція на запит за номером таким-то.
Де йому спробували пояснити як виник борг.
У лютому 2014 року,коли він міняв універсальну картку на голд,йому якоби якимось чином вдалось познімати кошти,як з однієї так і з іншої,поки база у них кілька днів обновлялась,вони в себе цього не помітили.
Очевидно,що не помітили й у липні 2014 року,коли всі рахунки й картки закривались,тому видані тоді довідки нині називають некоректними.
Отже,тіло кредиту становить 1070 грн,за цей час на них набігло за різними даними до 11-12 тисяч.Банк частково визнає свою вину,тому готовий пробачити відсотки та штрафи,просить сплатити тільки суму кредитних коштів,тобто 1070 грн.
Так,як чоловік неспроможний вже пригадати операції з картками 2,5 річної давності і з липня 2014 року,з моменту закриття всіх своїх справ з приватбанком та підтвердженням відсутності будь-яких заборгованостей перед ним,не вважає своїм обовязком памятати,що робив 6 ,14 лютого 2014 року і т.д,він відмовляється нести навіть часткову відповідальність за їхні помилки.
Сьогодні знову був дзвінок від працівника з тим самим текстом,памятаєте,як такого -то такого то лютого 2014 року,Ви знімали кошти там-то й там -то,а потім ще там -то і там то і т.д.
На що ми так само нудно відповідаємо,всі картки та рахунки давно закриті,які ще можуть бути претензії?
Просимо назвати номер рахунку по якому тягнеться заборгованість,працівник не може цього зробити,підтверджує,що рахунку у нас нема,але є незакрита картка .
На зауваження,що картка без рахунку фізично існувати не може,відмовчується,або переводить розмову.
Ми попросили припинити ці дзвінки,а нарешті надіслати нам хоч одну офіційну довідку з мокрими печатками,підписами з офіційним зверненням від відповідальної особи,де буде описано:
- як,коли,по якому рахунку,договору утворився борг.
-на якій підставі видані у липні 2014 року довідки про відсутність заборгованості вважаються некоректними.
-і власне самі претензії банку
Людина спочатку запропонувала скинути нам цю інформацію на емейл,ми відмовились,повторили,що чекаємо офіційного листа з мокрими печатками.
Добре і з цим неохоче ніби погодився.
За кілька хвилин телефонує і просить у чоловіка підтвердження його особи,на підставі того,що трубку завжди беру і передаю йому я,працівник не впевнений,що розмовляв до цього з потрібним адресатом і починає випитувати особисту інформацію.
Рік та місяць народження і т.п,чоловік це присік, так,як ми зі свого боку теж не маємо гарантії,що спілкуємось не з шахраєм.
На цьому і розійшлись.
Моє прохання,чи запитання до громади полягає у тому,як нарешті це припинити?
Ми живемо за кордоном і от вже два роки нам приватбанк псує таким чином відпустку.
Не виключаю,що наступного літа все повториться.
-і власне самі претензії банку
Добре і з цим неохоче ніби погодився.
На цьому і розійшлись.
Начальник Анонимов• 22 июля 2016
Ответ дляРостки жимолости
Я бы не советовала судиться. У ПБ таких судов уже было....... не счесть, и судьи все свои которым регулярно ’заносят’. Тоже имею печальный опыт.
так у автора документы на руках, выданные самим банком - потенциальным истцом, которые опровергнут суть иска.
Ростки жимолости• 22 июля 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
ой, у меня и документы ПБ ’терял’, чтобы не было доказательств их вины. А сейчас они оказывается уже есть, только деньги выплаченные мной ПБ никто и не думает возвращать.
Начальник Анонимов• 22 июля 2016
Ответ дляРостки жимолости
мне жаль, что у вас так получилось ((
но у автора немного другая история.
ее документы банк не может потерять, т.к. они у нее на руках. И она придёт с ними в суд.
Вот если их приобщат к делу, то потом (НЕ ИСКЛЮЧЕНО) они могут *затеряться*. Но автор же неглупая, она сделает копии и нотариально заверит, если что ))
но у автора немного другая история.
Просто звязда• 22 июля 2016
Кстати, автор, спасибо за Вашу темку, только что в приват 24 запросила справку об отсутствии у меня задолженности перед приватбанком, выдают моментально, главное, чтоб в случае чего считалась подлинной))
Куколка-мяуколка
• 22 июля 2016
Ответ дляПросто звязда
Рада,що хоч якась користь від наших неприємностей
Начальник Анонимов• 22 июля 2016
Ответ дляКастрюлька
Удалено администрацией...
кто может мне объяснить, как можно снять деньги с карты, которая закрыта банком и по ней выдана справка о закрытии счета и отсутствии задолженности?
Куколка-мяуколка
• 22 июля 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Люди просто неуважно читають тему,або нездатні засвоїти і впорядкувати інформацію.
Куколка-мяуколка
• 22 июля 2016
Ответ дляSunny_Anny
Автор, вам еще в прошлой теме советовали написать Дубилету в ФБ.
Писали,його уповноважена попросила номер телефону,на який сьогодні знову зателефонував той самий працівник банку з тими самими аргументами.
Писали в приват,тому що скидали копії довідок,що підтверджують відсутність заборгованостей та неофіційну писульку від колектора.
ЛедиДи• 22 июля 2016
Ответ дляМарафетчица
Я работала в приват банке так вот они могут вам показать где и когда снимались эти деньги которые якобы вы не снимали !!!! И нужно было в центральном отделении заказать справку это бесплатно о погошении кредита
работники привата всегда частично информацию воспринимают? Такая справка у Автора есть!!!
ЛедиДи• 22 июля 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
как видите, есть смысл заказать справку о том, что долгов по этой карте нет.
Только видим, что даже не смотря на эту справку, приват может требовать задолженность
Начальник Анонимов• 22 июля 2016
Ответ дляЛедиДи
это уже второй вопрос ))
гораздо легче защищать свои права с аргументами в руках ))
Куколка-мяуколка
• 22 июля 2016
Ответ дляЛедиДи
З огляду на те,що вони роблять це виключно в усній формі і за два роки не надіслали жодного листа,смію допустити що таки усвідомлюють неправомірність своїх дій,але сподіваються,що вдасться натиснути психологічно.
ПриватБанк• 22 июля 2016
Шановний Автор, доброго дня!
На жаль, зазначеної Вами інформації недостатньо, щоб прокоментувати ситуацію. Просимо Вас повідомити в листі на help@pb.ua опис ситуації і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити виниклі питання. Сподіваємося на зворотний зв´язок!
З повагою, ПриватБанк!
Куколка-мяуколка
• 22 июля 2016
Ответ дляПриватБанк
Шановний Автор, доброго дня!
З повагою, ПриватБанк!
Дякую,зараз чоловік напише.
Якщо можна,уточніть,будь ласка,якої саме інформації бракує?Копії довідок і листів,які чоловік писав у фейсбук додамо.
ПриватБанк• 23 июля 2016
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дякую,зараз чоловік напише.
Надішліть нам повний опис ситуації на пошту, із зазначенням інформації по дзвінках і зверненнями в банк, також вкажіть посилання на відгук і свої контактні дані, щоб ми могли розібратися в питанні.
Заздалегідь дякую!