Мишка-шалунишка• 24 июля 2016

Схуднення. Спірний момент з чоловіком

Я схуднула з 84 до 68 на даний момент. На цифрі 70 мій чоловік сказав досить, ідеально, мені так подобається( мій зріст 172). Але бачить, що я й далі худну , то вже починає сварити мене)) основна проблема, що зменшились і груди, на превеликий жаль((( я планую схуднути до 65. А там зупинятись, хоча могла б і далі. Вже втяглися в цей процес. Ваша думка на цей рахунок?
Результат:
вже голосів: 70
29 (41.43%) Зупинятись на 65
25 (35.71%) Йти далі (60-62 кг)
16 (22.86%) Зупинятись зараз, як хоче чоловік
Меряю от единицы• 24 июля 2016
як можна щось радити,коли не бачиш людину

Госпожа Белладонна• 24 июля 2016
Я тоже как начала худеть и не могу остановиться. Планирую худеть вообще до 42-45 кг. У меня рост маленький. Муж уже устал от того, что у меня тренировка каждый день.
Особо не поддерживает.

Вопрос о том слушать его или нет не стоит. Но у нас особая ситуация. Вы же смотрите что для вас важнее самооценка или хорошие отношения с мужем.
Бабулька• 24 июля 2016
Все зависит от вашего внешнего вида. У меня при весе 63 (рост 171) лицо как узника концлагеря, хотя в теле я себе нравлюсь. Поэтому приходится быть не меньше 65, чтобы окружающие не думали, что я болею))))
Налитое яблочко• 24 июля 2016
Делайте только так как вам нравится и комфортно себя чувствуете.
Голубец• 24 июля 2016
Автор, вес может и сам остановиться, без вашего или мужа желания!
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляГоспожа Белладонна
Особо не поддерживает.

Та самооцінка вже й так піднялася))) я планую по-тихому зійти до 65, а там буде видно))
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляГолубец
Він вже зупинявся, на цифрі 70, на довгих 1,5 місяця. А зараз знову так гарно поповз вниз, сама собі не вірю як на ваги стаю. -1кг за тиждень.

Бойцовская• 24 июля 2016
У меня рост 170, вес 57, хочу похудеть, но меньше 55 не получается, хочу 52-53. При 65 ( была после родов) чувствовала себя жирной хрюшкой.
Меряю от единицы• 24 июля 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
як худнете?
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляБойцовская
Повірте, я коли народила першого, і мала вагу 62, то теж думала, що жирна )))) моя попередня вага 57 кг. А після третьої дитини, як походила п´ять років з вагою 84, то зараз мені здається, що я дуже струнка)))
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляМеряю от единицы
як худнете?
ПП, обмеження в кількості + вода
Анонимус Я• 24 июля 2016
Выбирайте вес в котором комфортно только вам! Я 174 ростом и 58 кг, муж ноет что слишком худа, но в 62-65 мне реально тяжёлее как то, сейчас как раз такая легкость, то что надо.
Меряю от единицы• 24 июля 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
ПП, обмеження в кількості + вода
а спорт?
Пенек Возмездия• 24 июля 2016
автор, дивлячись, яка мета схуднення. Естетичний вигляд - то слухайтеся чоловіка. Да, груди люблять худнути:))) Якщо здоров’я - болять коліна, спина, то кажіть чоловікові, що це забезпечить вам хороше самопочуття.
Хоча от так по параметрам, що ви сказали, 70 кг для вашого зросту і при навності зайвої ваги в минулому, то самий раз.
ЗавЛабСнаб• 24 июля 2016
идите до 60, потом останавливайтесь. все равно потом килограма 4-5 доберете 100%
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляМеряю от единицы
а спорт?
Пробувала((( але кинула(( не маю сил, якщо чесно. Я працюю, вдома чоловік+3 сини))) поки поприбираєш, навариш їсти і тд. то вже на спорт сил нема. На велосипеді катаюсь по можливості, й пішки ходжу, а не на машині
Губка Боб• 24 июля 2016
Девочки,прошлым летом тоже скинула 13 кг,была 64 кг,при росте 164.Муж ругал,щеки впалые,грудь вообще исчезла,после двух родов.Вообщем,сейчас я опять 65 кг,меня устраивает все,но живот-это катастрофа,как будто я беременная третьим ребёнком,где то на на 5 месяц,как быть? Посоветуйте,что с пузом делать?
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляПенек Возмездия
Мета схуднення лише естетичний вигляд))) і чоловікова думка має значення)) бо в першу чергу, для нього й худнула
Губка Боб• 24 июля 2016
Сейчас муж довольный,но иногда и подколет,что пузатая!

Меряю от единицы• 24 июля 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
я теж в процесі схуднення,займаюсь на степі і велотренажері + вправи на ноги,живота і т.д,займаюсь місяць,схудла,але в мене дієта полосата(один день кефір,а другий день можна все,крім солодкого,не їсти після 6)Ццікаво за скільки часу ви втратили стільки ваги?бо хотілось би чим пошвидше
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляГубка Боб
Прес качати, тут більш нічим не допоможите))
Бойцовская• 24 июля 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
Замуж выходила 49 кг. Сейчас вес колеблется от 56 до 58. Себе не нравлюсь, хочу быть худее.
Сама не знаю• 24 июля 2016
Я с 85 до 65 похудела, и рост 170, так у меня ещё честных 10 кг лишних. Муж, правда, не жужжит.
Армейская• 24 июля 2016
у меня 175, сейчас худею, меньше 70 худеть не буду.
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляМеряю от единицы
Сіла на дієту 4 квітня. Спершу вага йшла дуже швидко, потім півтора місяці стояла , як вкопана. Зараз знов пішла в низ.
Анонимус Я• 24 июля 2016
Ответ дляГубка Боб
Нельзя похудеть лишь в одной части тела, к сожалению. И пресс на 90% делается на кухне, в смысле питанием)
Меряю от единицы• 24 июля 2016
Ответ дляМишка-шалунишка
аа,ясно) а хочу за місяць всі 10 кг скинути(але так не получається(
АдеКВАтная• 24 июля 2016
А мне вес абсолютно не важен,важны объёмы.
Автор,как с объёмами?
Я тоже рост 172,сейчас 68 кг,худела с 84(январь).Но я без диет,только подсчет калорий(1700-1900) и своей нормы БЖУ,ну и спорт.Замечательно видеть как тело подтягивается)Не худеет,а сменно подтягивается.
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляАдеКВАтная
Автор,как с объёмами?
Ось я з вагою 70. Зараз ще -2
автор Мишка-шалунишка • 24 июля 2016
Ответ дляАдеКВАтная
Автор,как с объёмами?
О, у нас з вами одинакові дані по вазі)))