Organic• 24 июля 2016
питання про Вайбер
Дівчатка у мене зламався телефон і я взяла чоловіковий, вставила у тел. свою картку, але його номера там й залишилися. От мені цікаво , чи бачать мене ті люди у вайбері, але мого номера у них немає. Або конкретніше, чи баче мене мене у вайбері його колишня дружина, бо іі я бачу, так як іі номер забитий у мене в телефоні!
Анонимчик• 24 июля 2016
вайбер бачить ті номери, які є в списку контактів, або безпосереднньо в списку вайбера.
Organic
• 24 июля 2016
Ответ дляИсправлялочка
Только в том случае если ваш номер забит у неё. Иначе нет, не видит.
дякую