12 галюцинаций• 26 июля 2016

Чи реально вийти на роботу після 2 декретів підряд?

Між дітьми різниця у 3 роки (5, 8, і 2, 8) Старший ходить у спец садок ( є деякі проблеми), менший поки що ні. Живемо у Києві, родом не звідси обоє. Бабусь і дідусів тут немає, але за великого бажання одну можна покликати. Справа не у грошах, а у самореалізації. Щось мучає мене, що життя проходить, а я сиджу вдома(

Дані: 33 р, освіта (журналіст), стаж 5 років.
Marina_Rayskaya• 26 июля 2016
Все реально, если Вы уверены в себе и целеустремленно идете к поставленной цели!
Скользкая• 26 июля 2016
вам можна і дома працювати, не обовязково в офісі
Уточка• 26 июля 2016
Моя ситуація, навіть професія така ж) Вийшла туди, звідки у декрет пішла. Перейти поки що нікуди не можу, бо дітки маленькі, часто йду на лікарняний. Чекаю, підростуть, може, кращу роботу знайду)
ЦыбаФу• 26 июля 2016
Автор, у вас других вариантов все равно нет, выходить придется;)) так что все будет ок!
автор 12 галюцинаций • 26 июля 2016
Ответ дляУточка
Вийти, тужи звіди пішла не реально, бо холдинг закрився.
ТочноБудет• 26 июля 2016
Реально, если есть желание. Я вышла после 2-х декретов подряд. Это было тои года назад.Дочке было 4, сыну 2. Нашла работу в Киеве. Работаю главным бухгалтером. Живём под Киевом. Было нелегко. Сейчас полегче, но кручусь как бешенный таракан.
автор 12 галюцинаций • 26 июля 2016
Ответ дляТочноБудет
Скажений тарган)))))))))))

А як вирішили питання із дітьми? Няня? Часто на лікарняний виходили?Як сприймали на роботі?
shevchikmarina• 26 июля 2016
И я бешенный таракан))) тоже шла в никуда после 2декретов подряд; пробуйте, а там как сложится, заранее все продумать нереально, будете решать по ходу
ТочноБудет• 26 июля 2016
Ответ для12 галюцинаций
Скажений тарган)))))))))))

Под Киевом в соседнем селе отдала обоих в садик. Больничные были часто, отпускали, работала на дому и вызывала няню почасово.