Як би християни не намагались знищити рідну віру слов´ян, але вони цього не можуть зробити! Бо вони сьогодні колядують (тобто прославляють молоде Сонце - Коляду).
А також носять зорю восьмипроміневу - що також символ молодого Сонця Коляди!
І на щастя, зараз все більше людей розуміють, що рідна віра набагато краща ніж нав´язана іудейська віра.
Тема для поговорити про змішування традицій. Про наші рідні слов´янські українські традиції, яким 5000 років, що набагато більше ніж 2000 років
ПадаюВреверансах• вчера в 23:22
В мене тоже є знайома, яка визнає тільки Бога сонця. Ра чи як.
І ще Перун
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:24
Ответ дляПадаюВреверансах
І ще Перун
Рубите тему? Иисус и Солнце- одно и то же лицо.
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 23:28
Ответ дляir.zhuck
Християни не погодяться з вами
у меня етсь догадки, зачем нужно было Солнце делать человеком в религии. Религии делают люди, чтобы управлять не очень умными людьми.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Саме так. І це давно доказано.
Якби б не придумали оту всю релігію з залякуваннями про пекло і всяку там кару Божу, то з чого б жили священники і на що було б содержати церкви?
В так лодарі на цьому заробляють легкі гроші. Пішов, проспівав, кадилом помахав 1,5 години і то не кожен день і маєш за що жити.
А якби поклонялися сонцю то потреб в церквах не було б. Б - бізнес
Соседка Маши• вчера в 23:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Да, раньше говорили: религия опиум для народа.
Соседка Маши• вчера в 23:59
Автор там этот переход как то связан с рабством, и завоеваниями, нужно было определиться и выбрать религию так как верующие не брали в рабы своих соплеменников по вере, а язычников вбрали в рабство все...
Ответ дляAch so
О, треба швиденько набрати побільше попкорну. Ща розпочнеться... 3..2..1..
Ага 🤗
оказывается именно юлианский календарь привязан к этой дате, сейчас при переходе на григорианский Спиридон 12 декабря, все не так и не туда, никакого солнцеворотства нет 12 числа
Ответ дляTania07
Саме так. І це давно доказано.
І ви частково не праві) Сонце чи енергія Божества чи Бог = всемогутній! Ну задайте собі питання, нащо всемогутньому поклоніння тих хо вірить в Бога Сонця і поклоніння+ армія рабів тих хто вірить в ті всі релігії? Сенс життя в самому житті, в тому щоб за допомогою уроків життя, ставати духовно вищими а ціль - абсолютна гармонія на любому життєвому шляху.Ми діти Божі і Бог бажає нам щастя.Він нікого не наказує адже ми самі наказуємо себе.Закони всесвіту чи закони карми існують та може нам прилетіти і в наступному житті.
Ответ дляСоседка Маши
І ті всі релігійні фанатики ніяк не можуть пояснити і навіть усвідомити той факт що кожна релігія пролила ріки крові.
Ответ дляlliina
Між Богом і людиною не може бути посередників. А вони є . Церква на цьому робить гроші, просто з повітря. Точніше з енергії Сонця)
Ответ дляlliina
Оце Ви смілива. Зачекайте, то просто опонентки зайняті застоллями. А як повернуться на форум то швиденько наносять дровенят спалити всіх відьом, хто сміливо про це говорить :)
На крайній випадок закидають цитатами