ПростоБелка• 26 июля 2016
Спадок. Як правильно вчинити??
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляТелепузик
в чём вопрос?
Якщо ділять спадок батька, 75 %квартири мамі і 25% брату. Чи може брат відмовитися в користь своеї матері?? Після смерті батька пройшло півтора року.
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляПростоБелка
уже не, поздно пить боржоми. но может подарить, продать
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
мама вступила в наследство? где ответы?
Так, получається що всі вступили, ми борги віддавали нам не до спадка було
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляВилами по воде
Він може цих 25 % подарити рідній матері?
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляПростоБелка
кому угодно. мне например может подарить)))
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
вступили все в наследство? так в чем тогда дело?
Треба щоб все було на мамі, а мама свою квартиру в яякій брат живе уже 5 років подарить йому
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
так в связи с чем возникла данная ситуация?
да, как то суть темы не раскрыта)
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляПростоБелка

Фигасе! А шо это за мутная схема????
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
Невістка і 3 онуків в 25 років-невістці, мама не хоче потім бомжувати з сином
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляВилами по воде

Фигасе! А шо это за мутная схема????
Невістка і 3 онуків в 25 років-невістці, мама не хоче потім бомжувати з сином. Тяжка і сумна історія

ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляВилами по воде
Дякую а мама хай з братом бомжують????
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляПростоБелка

ну и что? все равно не понятна ваша логика. дарить 25% маме, а мама потом назад будет дарить??? Это вы сами придумали или подсказал кто?
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
пусть ей дарит свою часть, только у вас изначально было иной посыл ситуации, отказаться в пользу матери
Так він повинен прийняти ці 25 % і тільки тоді він може подарувати. Правильно?
Вилами по воде• 26 июля 2016
Ответ дляПростоБелка
Зачееееееем?
ПростоБелка
• 26 июля 2016
Ответ дляudachamir
бред сивой кобылы в целом
У мами є своя квартмра в ній вже брат живе 5 років там , а ще 2 кімнатна квартира була на папі я з батьками там жила. Мама хоче свою братові подарувати, а папину нам залишити. Де тут бред?