ПуФФынка_мисс• 10 августа 2016
Что это ?
Есть тут дерматологи ? Подскажите что это ???? Чешется и не только ночью ...
Петя-петушок• 10 августа 2016
Похоже на чесотку,особенно запястье.Сходите срочно к врачу.
На ладошках есть прыщики?
Фиктивная• 10 августа 2016
Ответ дляПетя-петушок
На ладошках есть прыщики?
та нє, це точно не короста ...
Петя-петушок• 10 августа 2016
Ответ дляФиктивная
та нє, це точно не короста ...
Чому??мої родичі недавно з моря привезли такий подарунок,спочатку теж думали,що алергія.Прищі на зап´ястях,передпліччях,долонях особливо виражені .Пішли до дерматолога він зразу сказав що короста(
Петя-петушок• 10 августа 2016
Автор,якщо на долонях е прищики або рубчики,з яких при натисканні виділяється рідина,короста точно.
Петя-петушок• 10 августа 2016
Ответ дляПуФФынка_мисс
Нету такого
Ну тоді можливо і щось інше,але я б пішла до лікаря все таки.