Первоклашка Я• 26 августа 2016

Діабет. Наскільки дійсно зараз поширена ця хвороба? Опитування.

Лікарі кажуть, що проблема загострюється і що хвороба молодшає.
Мені цікаво знати статистику. Як у вас?

Або хто з цим працює (медики). Поділіться вашою інфомацією.

Для всіх небайдужих або хто просто хоче насичено провести суботу -
мої друзі завтра організували благодійний фестиваль присвячений цій темі .
Програма тут - https://www.facebook.com/ufest.org.ua/posts/110554...
Результат:
вже голосів: 90
50 (55.56%) Є в сім´ї хтось хворий на діабет
19 (21.11%) Є знайомі з хворобою діабет
10 (11.11%) Немає знайомих, друзів і родичів з цією хворобою
8 (8.89%) Є друзі хворі на діабет
3 (3.33%) Інший варіант
Апофиозная• 26 августа 2016
просто диабет 1 и 2 типа это две разные болезни...
второго типа не инсулинозависимые

Вся в кредитах• 26 августа 2016
свёкров в какую категорию отнести?
Разведка Маша• 26 августа 2016
Багато людей в оточенні. Гляньте статистику і вам все буде ясно.
ГЛЮкоза• 26 августа 2016
Пара діабетик, його рідний дядько також. У чоловіка бабуся діабетик, чоловіка папа контролює цукор, але також для нього це питання актуальне. Завжди на поготові, як то кажуть.
ГЛЮкоза• 26 августа 2016
Не пара, а папа
Вся в кредитах• 26 августа 2016
Инсулинозависимых не встречала. А вот второго типа очень много знакомых.
Ната Лия• 26 августа 2016
однозначно молодеет
очень много детей болеет
у меня 1 тип
Новогодняя пальма• 26 августа 2016
У дочки в группе ( дет.садик) в 4 годика мальчик заболел. Был приступ - ребёнок аж посинел - диагноз диабет. Если честно, то это очень жутко. В их семье такой болезни не было.
Кофр для ноги• 26 августа 2016
Сын с 12 лет на инсулине

Апофиозная• 26 августа 2016
Ответ дляНовогодняя пальма
моя дочь тоже заболела в 8 лет, у нас в семье не было, до 5 поколения знаем (
автор Первоклашка Я • 26 августа 2016
У мене в цьому році несподівано померла гарна знайома від цієї хвороби :( - ще того року влітку ми з дітьми сиділи у неї в палатці на Трійцю і я навіть не підозрювала у неї цю хворобу...

На честь її і проводиться фестиваль https://www.facebook.com/ufest.org.ua/photos/a.105...

Програма фестивалю - https://www.facebook.com/ufest.org.ua/posts/110554...

Буде і лекторій від лікарів, і концерти, і майстеркласи, і фаєршоу. Запрошуємо.
автор Первоклашка Я • 26 августа 2016
Ответ дляВся в кредитах
свёкров в какую категорию отнести?
Я думаю, що це сімя
Кусачая Я• 26 августа 2016
У меня преддиабет, никто не знает, не афиширую, если не лечить и не сидеть на диете, переходит в диабет 2 степени.
Myr1• 26 августа 2016
У моего папы после инфаркта поставили диабет , 7 ммоль , врачи в военном госпитале сказали что сейчас 7,2 ставят нормы , раньше это был диабет , сейчас нужно придерживаться режима питания .
Потенциально я тоже в группе риска . Тоже пытаюсь избегать стрессов и придерживаться режима питания.
И таки да , диабет молодеет , среди моих знакомых есть парень 25 лет , уже га инсулине (((
Колупалочка• 26 августа 2016
Ответ дляАпофиозная
второго типа не инсулинозависимые
Шо? шо? Еще и как инсулинозависимые.У меня свекровь уже лет 16 на инсулине.Диабет 2 типа.
автор Первоклашка Я • 26 августа 2016
Дякую всім, хто поділився - дійсно бачу, що хвороба ця стає все більш проблемною і все молодшою :(.
Значить фестиваль такий дійсно дуже потрібен - і як підтримка хворим, і як лікбез всім іншим.
Апофиозная• 26 августа 2016
Ответ дляMyr1
дети на инсулине есть с рождения, но в основном с 2 лет, мы лежали в больнице, много разных видели
автор Первоклашка Я • 26 августа 2016
Ответ дляКофр для ноги
Сын с 12 лет на инсулине
Співчуваю вам! Приходьте на фестиваль, якщо в Києві. Послухаєте лікарів - може щось корисне візьмете для себе. Ну і просто розважитеся...
автор Первоклашка Я • 26 августа 2016
Ответ дляАпофиозная
Взагалі печально...

Пожмаковна• 27 августа 2016
Диабет первого типа действительно помолодел и приходит внезапно, и очень много приобретенного диабета. У меня дочка с 2,2 лет на инсулине.За эти годы очень много деток нововыявленных в больницах видели. И у каждого разная история.
Naatalja• 27 августа 2016
беременные проверяйте HbA1c! говорю как врач-эндокринолог Киев. И всем после 30 глюкозу на тощак нужно бы проверять хоть раз в полгода и по необходимости! И да-диабет 2 типа молодеет!Консультирую также онлайн-есть вопросы пишите в личку! И будьте здоровы!!!