3@йk@• 28 августа 2016
Где Вы искали хороших специалистов для ремонта?Киев
Сеточка• 28 августа 2016
Ответ дляМассся
Ми по віднуках в інтернеті знайшли. Бригада з Івано-Франківська. Зробиои ремонт в двохкімнатній каартирі у Києві за два місяці. Повністю з нуля :) дуже задоволені
И сколько Вам обошлась работа? Без материалов. +/-
Гу го гу го гу• 28 августа 2016
Ответ дляМассся
Пощастило Вам! Нам в однокімнатній робили ремонт на кухні і в коридорі: всього 15 метрів. Двох місяців не вистачило і довелось вигнати.
Гу го гу го гу• 28 августа 2016
А у сусідки в такій же однокімнатній загальною площею 31 м2 роблять вже більше півроку ...:)
Пробовала через инет- бесполезно. На кого отзывы хорошие - у тех все забито на месяц два вперед. А кто без рекомендаций и обращаться нет желания. Нашли в итоге через знакомого хорошего прораба, ремонт начался вчера, по контракту обещали под ключ двушку за месяц сделать. Цена 60 долл квадрат работа. Если вспомните - пишите в личку через месяц, расскажу как прошло))
Ответ дляГу го гу го гу
Нам реально пощастило. Хлопці там жили і робили. Ми думали довге затягнеться і спланували поїздку в іспанію на кінець травня. А вони якраз тоді закінчували ( без нас) приїхали з іспанії вікна помиті, підлоги помиті, все зроблено і майстрфв немає.
Гу го гу го гу• 28 августа 2016
Ответ дляМассся
У нас теж жили.... і у сусідів живуть:) Але то майстри такі, хоча я вибирала по відгукам і по результатам роботи у родичів. Мабуть це теж не гарантує нічого....