ХуАнита• 04 июля 2013
Какой отдых на море для Вас ближе по духу?
Результат:
вже голосів:
85 (46.2%)
Море,плюж,больше ничего не надо
42 (22.83%)
Экскурсии обязательно!
33 (17.93%)
Гулять по городу
20 (10.87%)
Вечером диско,рестораны,разные гулянки
4 (2.17%)
Вообще всеровно
Розавенная• 04 июля 2013
а де варіант з наметами на місяць по різних містах Криму наприклад?не всі ж сидять в чотирьох стінах і смажаться на пляжі як кури гриль...
Марфушечка душечка• 04 июля 2013
фу намети((((( грязь.. лучше на месяц элинг у моря снять, а не приехать грязной и вонючей с моря с загаженой кожей..........
Розавенная• 04 июля 2013
Ответ дляМарфушечка душечка
шкіра моя в чудовому стані.волосся теж.дикий відпочинок не відміняє використання засобів гігієни та приймання душу в прісній воді.