яна _yana• 29 августа 2016

Дівчата, що цей афер в мене хотів?)))

На Олх просив відправити туфлі без оплати за доставку. Я сказала що без передплати 100грн йому не відправлю, що беру на карту за доставку в випадку якщо річ не підійде. Попросив номер карти, я дала номер і написала ім´я і прізвище, і ось що після цього він написав, ну і відповідно я відповіла...
автор яна _yana • 29 августа 2016
чи може він заблокувати карту якщо він на неї не ставив гроші?

пионерка_маша• 29 августа 2016
ото спілкавання у вас
Татьяна-Ко• 29 августа 2016
Либо неудачливый мошеЙник либо просто неадекват. Таких много. В чс и забудьте.
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляпионерка_маша
ото спілкавання у вас
та достали вже ті афери на Олх!
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляТатьяна-Ко
заблокувала його, це напевно нова схема аферистів, потім напевно просив би грошей щоб мені карту не блокувати
Nnataly• 29 августа 2016
Ой, их там много. На каждого нервы тратить еще... В чс и забудьте
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляпионерка_маша
ото спілкавання у вас
вважаю що я з людиною культурно і спокійно спілкувалась, але кілька аферистів в день... ну то вже вибачайте, не витримала...
Х Е Л Е Н А• 29 августа 2016
Комедия
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляХ Е Л Е Н А
Комедия
ну а що зробиш, як мені написали так я і відповіла

viki-vika2010• 29 августа 2016
Не заблокируют.
Должно быть несколько жалоб и деньги должны быть сброшены.
И люди, которые могут это сделать обычно сначала делают, а потом говорят)))
Не парьтесь, придурок какой-то
Инич• 29 августа 2016
По поводу причисления его к аферистам-спорный вопрос. Не все ведь тусуются на ’советчице’ и знают схему отправки наложенным платежом с предоплатой за отправку в обе стороны. И вполне вероятно,что он таки Вас посчитал мошенницей,которая снимает деньги за доставку ,но ничего не собирается отправлять. Вот и решил Вас припугнуть. Мне так видится эта ситуация. Просто не поняли друг друга и разошлись на эмоциях.
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляviki-vika2010
Не заблокируют.
Не парьтесь, придурок какой-то
та я тоже думаю що не заблокують, але цей неадекватний тепер може десь в Інтернеті мої дані вивісити і зробити мене аферисткою(
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляИнич
та можливо і так, але ж я скинула йому ссилку на Кідстаф з відзивами...
alla_kiev• 29 августа 2016
Вибачте, але не відзиви, а відгуки
автор яна _yana • 29 августа 2016
Ответ дляalla_kiev
Вибачте, але не відзиви, а відгуки
Навіть без анонімів без п´яти копійок ніяк не обійдеться? Про синоніми в школі не вчили Вас? http://uk.worldwidedictionary.org/відзив