Лика-прилипка• 07 сентября 2016
Допоможіть, відпочиваємо в санаторії, дитина захворіла:
за день вирвала 2 рази, піднялась темпер 37,4 в яку лікарню в Мукачево звернутись ?
Ресничный червь• 07 сентября 2016
Ответ дляЛика-прилипка
дитині 8 років , в санаторії лікарів педіатрів не має
Тоді спитайте де приймає педіатр. Визвіть швидку в санаторій. Дасте 100 гривень за виклик. Чи ви чекаєте серед ночі телефон лікаря?
Лікуйте дитину. Не хворійте.
Лика-прилипка
• 07 сентября 2016
Ответ дляРесничный червь
Лікуйте дитину. Не хворійте.
Ми в Синяку , є авто, тому поїдемо самі, питання було, в яку лікарню в Мукачево звернутися.
Чебуравлик• 07 сентября 2016
Промойте жилудок содовым или марганцовым р-ром. А лучше вызывайте скорую, 100 грн не деньги. Не рискуйте ребёнком.
Лорка-хлорка• 07 сентября 2016
Надо иметь хоть минимальную аптечку, уезжая с ребенком. Хотя бы самые простые лекарства.
Сходите к любому врачу или вызовите такси отвезите в ближайшую поликлинику за помощью.