Наталя Фея• 08 сентября 2016

Закордонний паспорт з чіпом чи без? Поясніть, дякую

Добрий вечір, роблю собі новий паспорт, поясніть в чому різниця з чіпом чи без?
Як сказали в держ службі, що якщо в Україні буде дан безвізовий режим, то біометричний паспорт дозволяє проїзд. Питання, а якщо без чіпу паспорт, то хіба інший формат проїзду?
Дивина ще, що я залишаються собі старий закорд,паспорт і маю їм за це ще гроші заплатити? Це Київ.
Дівчата, поясніть будь-ласка, дякую =)
ТриАна• 08 сентября 2016
Мы сделали с мужем биометрический с чипом, проходили таможни оч быстро, быстрее чем люди со старыми, прошлый с дейст визой у меня остался ничего не доплачивала, ваш вопрос так четко и не поняла
MAIYA83• 08 сентября 2016
Плата за старый паспорт, если хотите оставить была испокон веков.
Почему Вас это так удивляет? Если там есть ценные для Вас визы, его стоит оставить на будущее.
леопардові лосіни• 08 сентября 2016
Чіп несе в собі біометричні дані, тобто відбитки пальців, які звіряють на кордоні. Також відбитки здають для отримання візи. Навіть, якщо введуть безвізовий режим, то перетинати кордон з діючою візою буде швидше, бо не перевірятимуть всі ті документи, які здаються 1 раз для відкриття візи. Без діючої аізи треба бути мати купу доків - бронь, виписки з банку, з місця роботи і т.д.
Всім лишили старі паспорти, задля візової історії безкоштовно!
леопардові лосіни• 08 сентября 2016
Ответ дляТриАна
Чіп на швидкість ніяк не впливає. В сім´ї 2 паспорти чіповані, 2 не чіповані. Швидко пройшов лише син, бо він малий і не брали відбитків.
Lectoria• 09 сентября 2016
бред,я против чипов