Пацаааааааан• сегодня в 12:49
Відчуваю, починаються "веселощі"...
Батьки влітку купували квартиру брату. Не вистачало 7к дол. Я позичила 5 в дол, 2 тис в гривнях по курсу і домовилися, що повернуть все в доларах. Навіть не думала, що можуть виникнути проблеми. Сьогодні вирішила запитати, коли планують віддавати. Мама шокувала " Ну частину, та що в гривнях я ж тобі вже віддала. А в доларах скоро віддам. А як не віддам, то я вже і так тобі багато помогла". Справа в тому, що мама не віддавала, мені і не потрібно так було. Я їй кажу, а вона наполягає, що я просто забула... Пздц. Нахера я позичила? Шкода не грошей, а відносин.
Взагалі така тупа ситуація. У мене дохід такий як у брата, але плюс двоє дітей. Але, мабуть, йому потрібно більше...
КликОЛЬКА• сегодня в 13:45
Ответ дляПацаааааааан
Інфантил. Він нічого в мене не брав, йому навіть тої квартири особливо не потрібно було. Він собе добре почуває біля батьків. Квартиру здають, а брат ( майже 30 років) так і живе з ними.
Якщо не так потрібне житло брату, то хай знають в арену і так вам віддадуть гроші.
А якщо ніякі варіанти не підходять, то забудьте за гроші, бо схоже, що вам їх не збираються повертати.
woman Warrior• сегодня в 13:46
Ответ дляПомаранчова душа
В деяких випадках неможливо відмовити - коли родичи знають, що гроші є.
Отказать можно всегда.Причем любому человеку,независимо от ситуации и родства.
Что значит-невозможно.
дамаБезСобачки• сегодня в 13:47
Ответ дляКликОЛЬКА
До чого тут ваше ’якщо’ коли у автора з братом однаковий фінансовий рівень
Це я у вас запитую?)
Взяв в борг, то віддай.
Незалежно від твого фін рівня
Взяв в борг, то віддай.
Незалежно від твого фін рівня
дамаБезСобачки• сегодня в 13:49
Ответ дляПацаааааааан
Перечитайте ще раз. Я це пишу тим, хто рекомендує вимагати кошти з брата. Він у мене грошей не брав, бо йому не потрібно було. Я рада, що у нього є житло. Але не рада, що в цій ситуації чомусь я вийшла в мінусах. Трохи обідно, не вважаєте? (
А тато що каже не це все?
Чи він підтримує дружину в тому, що вона віддала?
Вони настільки неакуратні із грошима, що можуть непомітно віддати 2 к баксів?
І навіть не схаменутися.
Зверніться до тата, скажіть мама каже, що віддавала, але ні.
Може загубила де?
І навіть не схаменутися.
Може загубила де?
ДинамоКит• сегодня в 13:50
Ответ дляПацаааааааан
Йому на стільки до лампочки, що Ви собі навіть не уявляєте. Йому та квартира не потрібна навіть була. Це батькам більше потрібно було поставити галочку, що купили кожній дитині по квартирі.
А квартири однакові за розміром?
дамаБезСобачки• сегодня в 13:50
Ответ дляПацаааааааан
Я поки даю час на те, щоб до мами повернулася пам´ять. Вимагати я не буду, але спілкування припиниться, бо відчуваю себе дуже погано.
А хто орендну плату з квартири отримує?
Чому ці гроші вам не віддають?
дамаБезСобачки• сегодня в 13:51
Ответ дляДинамоКит
А квартири однакові за розміром?
Яка різниця ?
Взяли В БОРГ, то віддайте я все
дамаБезСобачки• сегодня в 13:52
Ответ дляПомаранчова душа
Як це неможливо : «Ні» і все
woman Warrior• сегодня в 13:55
Я легко бы пошла до конца,и требовала деньги.
Отношения у вас и так уже не будут прежними,и вы не сможете с этим жить так,как будто все ок.
У вас дети.
Деньги нужны.
Ситуация мерзопакостная.
Из неё надо выйти,получить деньги и поставить точку.
Хотя,пусть уже отдаст 5к в долларах,а те 2
Будут вам уроком.
У вас дети.
Деньги нужны.
Ситуация мерзопакостная.
Будут вам уроком.
Заела_пластинка• сегодня в 14:08
Ответ дляПацаааааааан
Мда, обвели вас кругом пальця, оце так родичі... Всім добре у підсумку, окрім вас.
Почемучечка• сегодня в 14:11
Ответ дляПомаранчова душа
Блін, ну як взяти розписку з родичів....
Позичала гроші брату чоловіка, то він сам наполіг на розписці, де прописали суму, терміни і навіть паспортні дані.
Але він вже був ’навчений’ позичанням у родичів.
Почемучечка• сегодня в 14:15
Ответ дляПацаааааааан
Я все розумію. Тільки я... Дуже погано себе почуваю. Можливо, мама згадає, а можливо і ні. А ще мене дивує ця амнезія в людини, яка пам´ятає все на світі. Тут точно не все так просто. Це якийсь цирк, я вже не уявляю як ми будемо далі нормально спілкуватися. Ці декілька тисяч доларів варті розбрату в родині?
Не декілька, а 7, бо навряд вам їх віддадуть.
Щира українка• сегодня в 14:15
Ответ дляПацаааааааан
Так, мені купили також квартиру. Але брат нічого не давав.
Ой, ну, тепер лише за патли лишилося один одного тягати, інакше ніяк
Почемучечка• сегодня в 14:17
Ответ дляПацаааааааан
Вони і не знають. Запитала, чи зможу позичити. Я не вілмовила.
Позичте у брата гроші і не віддайте, або віддайте, коли вам батьки віддадуть.
Пацаааааааан
• сегодня в 14:18
Ответ дляКликОЛЬКА
Я впевнена, що вже є можливість повернути. Але...
Пацаааааааан
• сегодня в 14:20
Ответ длядамаБезСобачки
А тато що каже не це все?
І навіть не схаменутися.
Може загубила де?
І навіть не схаменутися.
Може загубила де?
Тато робить так як скаже мама. Він мені скаже, що не в курсі наших справ.
Пацаааааааан
• сегодня в 14:21
Ответ дляДинамоКит
А квартири однакові за розміром?
Ні, абсолютно різні і по ціні, і по вигляду, і району. Його втричі дорожче.
Пацаааааааан
• сегодня в 14:21
Ответ длядамаБезСобачки
А хто орендну плату з квартири отримує?
Чому ці гроші вам не віддають?
Мама отримує.
Теща дочки• сегодня в 14:21
юлько петро мертветчуковские троли начали дебильные темки не о политике клепать
дамаБезСобачки• сегодня в 14:22
Ответ дляПацаааааааан
Мама отримує.
Ну в чому проблема, щоб ви деякий час отримували?
Пацаааааааан
• сегодня в 14:23
Ответ дляwoman Warrior
У вас дети.
Деньги нужны.
Ситуация мерзопакостная.
Будут вам уроком.
У вас дети.
Деньги нужны.
Ситуация мерзопакостная.
Будут вам уроком.
Навіть якщо віддасть, то я не знаю як буду себе вести. Для чого мене так випробовувати, щоб що?
Мама знає, що скандалу не буде. Я вимагати не стану. Але донька в них закінчиться.
Аноним_1857• сегодня в 14:24
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну и при чем это?
Родители купили по квартире детям, но у дочери брали в долг. Должны отдать
Вот и зря они это делали.
Лучше бы на себя тратили. Или сдавали и путешествовали
ДинамоКит• сегодня в 14:24
Ответ дляПацаааааааан
Ого! Я подумала, що ваша краща і мама таким чином урівняла вкладення. Я б поговорила з батьком
Пацаааааааан
• сегодня в 14:26
Ответ дляБаба на горошині
Просто жахлива ситуація. А раніше які були стосунки?
Умовно нормальні. Нічого не передбачало такого трешу.
Мама завжди говорила, що дуже хоче щоб в нас з братом були гарні стосунки і не було причин злитися один на одного через несправність зі сторони батьків ( в тата так з сестрою ). Тому вона хоче дати всім однаково.
Кошка Мурка• сегодня в 14:28
Знаете,когда человек взрослеет?когда розовые очки бьются стеклами вовнутрь..
Вітаміни косметика• сегодня в 14:29
в мене так само у сестри онуки, а мої діти то мої діти. Сестрі квартиру- а тобі колись щось може.Сестрі ще квартиру. .Сестри дитині квартиру щоб окремо жив, ось збирають батьки кошти (так як прильот був- хоча кошти виплатили їм) , а тобі може нашу хату? - хата то гарна але ділити по закону з сестрою і знають що я і чоловік ніякі будинки не хочемо. В общем мені усі недоїдки в планах - обіцянки - розумію вас...
І шкода що таке віднощення до тих хто більше допомога. Хоча перестала вже на це зважати- і допомогати нема бажання..
Так точно!• сегодня в 14:51
Ответ дляПацаааааааан
папа есть? может через него как-то?
и давите на жалость, что у вас дети, война, завтра фиг знает чего ожидать.. Ситуация фиговая, что за свои деньги нужно унижаться((
Поміркована думка• сегодня в 14:54
Ответ дляПацаааааааан
Так не буває, що ні з чого раптом вас вирішили кинути через коліна грошима. Так не буває. Були для цього передумови, просто ви вх автор ігнорували, або вони буди можливо навіть не з вами особисто, а з вашим чоловіком або дітьми. Коротше, вас мають на гроші бо ви це умовно кажучи дозволили. Може було щось таке коли вам купували квартиру, може ваша мама не може пережити, що зять без свого житла, куди мав вас покликати - тут мільйон варінтів.
Вихід лише один: задати питання прямо чи збираються повертати гроші чи якийсь бартер може запропонують. А як ні, то й ні - тепер за поміччю до брата нехай звертаються.