Блинчик Мой• 18 сентября 2016
Соцдопомога на дітей. Юристи, прошу допомоги!
Юристи, прошу консультації щодо соцвиплат...
У січні 2012року я стала матір"ю-одиначкою народивши дитину не будучи у шлюбі.
У лютому 2014року вийшла заміж , а у червні того ж року мені останній раз нарахували допомогу на дитину і так до цього часу. На даний час я у декреті із другою 2-хрічною дитиною. Офіційно не працюю, як і мій чоловік. Майна не маємо, як і земельних ділянок...Чоловік, старшої моєї доньки не вдочерив. Чи маю я право на продовження соц.допомоги на старшу дитину? Якщо так, то у якому розмірі?
Спелый баклажан• 18 сентября 2016
двое детей и никто не работает?как вы живете?научите!и зачем вам та допомога?
Вилами по воде• 18 сентября 2016
Ответ дляСпелый баклажан
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляСпелый баклажан
Чоловік заробляє хороші гроші, але не офіційно...
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляВилами по воде
И лень даже в собез сходить....
Или все так заняты.....
В соцзабез ходила, сказали, що ми тепер( після мого одруження) вважаємся однією сім’єю, тому соцдопомогу припинили виплачувати...
Бензопирен• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Так о какой помощи речь идёт?
Аноним Первый• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
и деньги надо тянуть...
Пенек Возмездия• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
ну так и Фсе
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Чоловік старшу мою доньку не вдочерив, тому мене цікавить, чи зберегла я за нею стасус матері-одиночки? вона ж по-закону батька не має... Чи правомірні дії соцзабезу?
Ответ дляБлинчик Мой
Если ребенок не усыновлен, то вы не лишением статуса матери одиночки и имеете права на выплату. Но доход вашего мужа так же учитывается.
Не жена• 18 сентября 2016
Нужен доход мужа официальный, т.к. вы проживаете вместе. А так как он не работает официально, то Вам и не положено ничего.
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляАноним Первый
и деньги надо тянуть...
Так...Але на яких підставах?
Аноним Первый• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Так...Але на яких підставах?
а отец ребенка?
Майданщица• 18 сентября 2016
Ответ дляЯпонский Городовой
Правильно вам в собесе сказали
Нет, у меня подруга вышла замуж, но статуса мать-одиночка не лишилась. На выплаты автор претендовать может, только при расчете учитывается доход всей семьи, то есть и нового мужа тоже
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляlumonbka
Я також так думаю...Але у соцзабезі так не вважають. Чи маю я право через суд вимагати соцвиплати?
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляНе жена
Добре, але якщо вказати той факт, що дитина не завжди з нами проживає?
Ответ дляБлинчик Мой
Имеете. Обратитесь к начальнику собеса.
Вы остаетесь одинокой мамой, но доход учитывается и ваш, и мужа. Ставьте его в цз и через три месяца можете подавать на выплату
Не жена• 18 сентября 2016
Так это тем более, если ребенок не проживает с матерью, то выплаты вообще не положены!
Не жена• 18 сентября 2016
Ответ дляlumonbka
эм... Зачем? Это никакой роли, кроме моральной, не играет
Очень даже играет!
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
з чоловіка від якого дитина вимагай, а ще не погано в суді коли даєте присягу говорити правду і коли запитають чи теперішній чоловік працює відповісти правду по закону - що да, працює, але податки не платить, а я все ж таки хочу від держави грошей))))
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляШирли-Мырли
Зараз такий час, що кожен намагається виживати, як може... і питання зараз не про податки...
Майданщица• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
В смысле не с вами? А с кем?
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
а з чого ж вам мають нараховувати соц. допомогу?
Блинчик Мой
• 18 сентября 2016
Ответ дляШирли-Мырли
Цитата:
а з чого ж вам мають нараховувати соц. допомогу?[/cit
Мене цікавить , чи законно позбавили мою дитину соцдопомоги і на яких підставах?
Ширли-Мырли• 18 сентября 2016
Ответ дляБлинчик Мой
Цитата:
а чому вас не цікавить що ви незаконно подаєте довідки що не працює ваш чоловік?