Фенте Фря• 20 сентября 2016
Прорізування зубків і понос... як зупинити понос?
5міс. нам...
Шумелка Мышь• 20 сентября 2016
что в вашем понимании понос?у меня ребенок 17 раз за сутки водой ходил.А жидкий стул еще не понос.
Фенте Фря
• 20 сентября 2016
майже кожну годину какає а всі ці 5 міс какав 1 раз в паро днів, попа вже як рана чим вже необробляю
Холодная каша• 20 сентября 2016
Ответ дляФенте Фря
Цинковая мазь и врача
Жертва интернета• 20 сентября 2016
Ответ дляФенте Фря
так врача вызовите. От мамочки
водичку хоть даете?
Шумелка Мышь• 20 сентября 2016
Ответ дляФенте Фря
попу мыть каждый раз,и врача.А пока 1 пакетик смекты развести в 50 мл воды и по ч.л.давать в течение дня.И поить.Если ребенок вялый-скорую,обезвоживание очень опасно для таких деток маленьких.
Жертва интернета• 20 сентября 2016
Ответ дляШумелка Мышь
и кто вам сказал,что это зубы?
ну а что? =) у нас же все на зубы списывают.. и понос, и сопли...
Шумелка Мышь• 20 сентября 2016
Ответ дляЖертва интернета
ну да,ну да,забыла
Шумелка Мышь• 20 сентября 2016
Ответ дляРоза завяла
Биогайя. Допоможе точно. Користуємся ним з народження.
ой,такая ерунда эта биогайя.
Работать надо• 20 сентября 2016
Зубы-не зубы- с такими симптомами срочно к врачу,понос-это обезвожевание,а дальше капельница! Пить давать!смекта!попу мыть водой,а не салфетками,заварить кору дуба и обмывать,сушить на воздухе,убрать по максимуму подгущники,цинковая мазь или хотябы судокрем
Фенте Фря
• 20 сентября 2016
Ответ дляРаботать надо
дякую
Фенте Фря
• 20 сентября 2016
дівчата неумнічайте
в мене є практика, неперша дитина, до лікарів по першому піску неличу так як старшій дитині лікуваннями і лікарами астму заробили, тепер все зважую тд тп...
то якому ж треба бути тупому що б непобачити що то зуби ріжуться... чи вам починати росказуватий той процес? в старшої дитини без поносу лізли тому і незнаю що з поносом робити...
відносно лікарів то їх су... якщо покликати і заплатити то вони відразу першим ділом приписують антибіотик який руйнує міклофлору кишечника і імуну систему дитини, щоб потім ходити і дальше збивати бабло.
лікарів вже бачила в мене в родині дуже гірка практика з дитячими лікарями вплоть до смерті дитини((((
так що тут прикалуватись непотрібно типу:
и кто вам сказал,что это зубы?
так врача вызовите. От мамочки
водичку хоть даете? тд тп...
дитина марудна на зуби але живенька, грається, крутиться, сміється тд тп...
та ж не на стільки тупа щоб дитина пластом лягла а я просто сиділа опустивши руки...
и кто вам сказал,что это зубы?
так врача вызовите. От мамочки
водичку хоть даете? тд тп...