Organic• 10 октября 2016
Какой доктор нужен при нервных тиках у ребенка - невролог или психолог?
Підскажіть будь ласка, хто стикався з проблемою нервових тіків у дитини - до якого лікаря Ви зверталися, який результат лікування?
Дитині 5 років, дуже часто мигає очками, інших проблем не спостерігається Слава Богу.
Буду дуже вдячна !
Organic
• 10 октября 2016
Ответ дляПопадалочка
прочитайте, пожалуйста.
Невролог может лечить, но к психологу не отправит.
Если это не органические поражения, идите одновременно к психологу.
Дякую))
СКИБИДЫШь• 11 октября 2016
Спочтку потрібно зробити УЗД, виключити панкреатит та проблеми ЖВШ. Якщо по часті травлення все в порядку, тоді - невролог, якщо ні - дієта, дрібне харчування - 5-6 разів на день невеликими порціями, можливо гастролог. Та спокій, виключення стресу з життя дитини, режим сна та прогулянок.