Любящая болтать• 13 октября 2016
які комбінезони кращі? chicco flurry на termore чи chicco на пуху
мені для дитини 1.3роки, тільки починає ходити.
Які тепліші? маю купувати б/у. от думаю, від прання чи не стають пухові тонші? може хтось мав і порадить що для такої дитинки буде краще? дякую
amarettauk• 13 октября 2016
Как по мне флури надежнее.у нас и такой и такой был.Но на пуху лучше если в колясочке лежать.А флурик в снегу лазить