Прыг-скок• 14 октября 2016
Где-то можно узнать, когда дом подключат к отоплению?
Звонила в киевэнерго, там говорят, что такой информации не предоставляют.
Омлетик• 14 октября 2016
Я телефонувала на гарячу лінію сказали, що підключення почалися з 12 числа і будуть тривати на протязі 7 днів(((
Поддакиваю иногДА• 14 октября 2016
Ответ дляОмлетик
А подскажите пожалуйста что это за горячая линия? Как называется? Какой телефон у них?
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Як я розумію мова про Львів
І це гарача лінія міськ ради, і дути з любими комунальними питаннями можна дзвонити а вже вони роздають пілюлі постачальникам послуг або вимагають пояснень
А що у вам є вам краще знати
Ответ дляabigels
У мене якраз питання ’Коли ВИКЛЮЧАТЬ опалення’, в квартирі вікна відкриті, не можливо находитися, рахунки прийдуть ого, а з понеділка потепління
Щоб такого не було потрібно перемички і крани ставити перед батареями, і тоді ви зможите самостійно як їх відключати так і регулювати температуру в приміщені
А не жаритись в хаті і як наслідок зворіти
Омлетик• 14 октября 2016
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У нас Київ Солом´янський район і номер гарячоі лінії куди звертаються по всих питаннях 290-90-50, а по опаленню 290-90-53.
Поддакиваю иногДА• 14 октября 2016
Ответ дляОмлетик
Спасибо!!!