Аноним-ка• 14 октября 2016

Антисанітарія в домі у свекрухи через ліниву невістку...

Ми живем окремо в своїй квартирі. Часто Їздимо до бабусі - свекрухи й свекра вгості. Там ще живе молодший брат з сім´єю. Свекруха ще працює, виходить в нічні зміни, замучена, має букет хвороб, свекор в нас не до роботи - лінивий пиячок. Свекруха коли вдома частково робить домашню роботу вміру своїх сил. Братиха, майже не прибирає, якщо й прибирає то тільки за собою і своїми дітьми. Вона чомусь вважає, що я повинна теж там прибирати коли ми приїжджаєм. У мене своя квартира, допомагаю ще тримати в чистоті хату де живе мій батько з дідом, чоловік крім того почав будувати хату, де теж хватає того прибирання... Недавно моя дочка сходивши у їх туалет підципила стрептодермію, я обтерши лице банним рушником підципила теж цяцьку яку тепер лікую. Постійно їду з своїм пакетом їжі в гості, та ще й іноді мушу там стати їсти наготувати не тільки для себе... Братихіни діти заглядають, то як не нагодуєш. Вона вважає що всі її біди через мене, бо мій чоловік мав бути її(насправді йому в свій час вона і її мама дуже не сподобались, тому він щоб відстали познайомив її з своїм братом). Дітьми майже не займається, діти уже шкільного віку, на роботу не йде, бо по її словам не буде кому дітей глядіть.. Ходить випити до сусідів щодня, сама розжиріла, ні за собою ні за дітьми ні за домом не дивиться. І винна я...Коли їй говориш що щось не так і вона не права, то вона скаче в очі як та коза. Мому терпінню теж приходить край. Я не люблю скандалити, але й не знаю як їй пояснити це все в культурній формі...Адже до батьків ми мусимо їздити через те що вони хочуть бачити дітей, тому що ми там тримаєм город, та й взагалі чоловік там виріс...
ТелаЧьи нежноСти• 14 октября 2016
Ответ дляОпля Картопля
Еле прочитала сей опус...
Девочки, а что у нас так еще говорят?
Где у вас?

Пиу!Пиу!• 14 октября 2016
Ответ дляОпля Картопля
Еле прочитала сей опус...
Девочки, а что у нас так еще говорят?
Вам знакомо слово ’диалект’?
Свисток ля-минор• 14 октября 2016
Автор посмотрите правде в глаза в доме живут 4 взрослых человека. И никто не лежачий больной. Налить в сральню хлорки одна минута. Научить своих детей чтоб не хватали чужие полотенца тоже ваша задача. Там все всех устраивает. Просто надо мужу сказать раз ребенок заболел пока там порядка не будет мы там не останавливаемся. В конце концов вы видели что унитаз грязный могли сами хлорки налить это ваши дети с вами вы за них отвечаете. А вы хотите чтоб не далекая бухаричка делала это. А ее жить в говне устраивает, как и вашу свекруху с мужем, и братом вашего мужа. Представте себе мужи тоже руки имеют и могут налить хлора в унитаз.
Кучерявочка• 14 октября 2016
Ответ дляПиу!Пиу!
Я хоть и не с Західного регіону,но с такими как вы тоже не жила бы....вы оооочень ограничены...это я выразилась оооочень мягко....
Стиль изложения и диалект автора очень колоритны,а ваш стиль напоминает базарный ’диалект’...
Да я и есть с базара,вам шото недовподобы?