СМСница• 22 октября 2016

мокрющий кашель у дитини, відкашлю. але треба порада

пишу відразу - до лікарів звертаємось. але і своя голова є, треба ще допомоги ваших голівоньок.

і так дано: сину 4 роки, кашляєм давненько. кашель мокрий. добре відкашлює, але мокроти багато. були у педіатрів, лорів , пульмонологів. лікувались по всякому. дійшли висновку, що то він соплів, хоча їх зовсім немає. носом дихає ніби нормально. але коли відкриває рота і посвітити фотнариком, то зверху там їх видно, що вони є. таке взагалі можливо????

і тепер лікування - так як був бронхоспазм пємо аскорил, і лор назначив ереспал та ізофру ніс (промитий ніс). але коли я закапую туди ізрозчин, то з нього нічого не иходить, пробувала судиннозвужуючі, також нічого не виходить... капати ту ізофру все ж після судиннозвужуючих та фізрозчину??? сьогодні 2 день лікування, кашель ще не зменшився, але соплі в горл стали бульш помітні, я про фонарик.

і ще питання - може дати йому в небулайзер фізрозчину і таку насадку для носа, може вона йому розрідить соплі, як думаєте???
Дайте подумать• 22 октября 2016
АЦЦ вам назначали?
А поговорить?• 22 октября 2016
Небулайзер і з маскою все гарно розрідить, якщо він може хоть трохи втихати носом то ще краще, який час ви кашляєте?
Дайте подумать• 22 октября 2016
Сопли идут по задней стенке, поэтому и кашель. Это бывает у очень многих деток. Небулайзер не поможет
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
АЦЦ вам назначали?
ні. від а в нас алегрія
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
ні. від а в нас алегрія
плохо,конечно.
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Я тоже использую насадку для носа в небулайзер, чтобы увлажнить
1.Сосудосуживающие ( идет отек в носу и жидкость не выходин вперед, а назад и хоть в этом хорошо, что не попадает в ушной проход)
2.Промываю Аквамарисом
3.Лекарство уже пшикаю.
Оченб хорошо помогал Протаргол и Эуфорбиум композитиум.

Уточните у доктора по поводу препарата МИЛИНОСИК.
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляА поговорить?
він носом вільно дихає. про соплі взнали коли у лора були, він сказав що вони там є. потім вдома з фонариком і сома побачила. з носа нічого не тече. пустий і чистий. кашляємо місяць. починалось се з сухого. став мокрий і от мокрий уже 3 тижні. в бронхах і легенях чисто, є лише жорстке дихання від тих соплів. так сказала вчора пульмонолог
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
от так і є. а що допоможе. та ізофра допоможе????
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
2.Промываю Аквамарисом
3.Лекарство уже пшикаю.

поки промиваю, та пшикаю ізофру, точніше капаю, бо як її пшикати так і не зрозуміла, нічого не розпиляється. це антибіотик, тому допшикати 5 днів треба точно
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
Пропивали курс цетразина по 1 табл в день = 14 дней Ребенку 7 лет.
Отлично от кашля помог ( жорстке дихання ушло)
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
изофра очень хороший препарат. У моего сына всегда такая проблема,как и у вашего. Это кончено мучение(
Но нам ацц помогало.
Вам сейчас не розриджуваты треба, а наоборот.
У малыша и так много соплей, раз идут по задней стенке носоглотки.
Давайте типа лоратодина дополнительно
Сеточка• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
А в чём проблема? Мокрота отходит- главное поддерживать влажность.
Если нет повторной температуры- всё идёт своим чередом.
Зачем грузить организм лекарствами и раздражать слизистую ингаляциями с медпрепаратами?
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
ой,вы тчто делаете!!! Не капать,а именно пшыкать. Всё там пшыкается
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
У ребенка бронхоспазм - вот и кашель.
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
у автора не кашель от жёсткого дыхание,а раздражение кашлевог оцентра из-за соплей
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
У ребенка бронхоспазм - вот и кашель.
у вашего или у автора?
Дайте подумать• 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
У ребенка бронхоспазм - вот и кашель.
если что,добавлю,что у ребёнка автора нет бронхоспазма
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
а бронхоспазм от чего? Эреспал и Аскорил пропили. Идет воспалительный процесс и центразин помогает снять это воспаление
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
Но нам ацц помогало.
Давайте типа лоратодина дополнительно
а ереспал хіба не зніме набряк???? за скільки вам ізофра допомагала позбутись від тих соплів??? у нас сьогодні 2 день. ще додатково дренажний масаж роблю, добре після нього икашлюється. я після того як ізофру капаю, прошу полежати хвилин 5
А поговорить?• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
Ми лікуємо кашель вже 2 тиждень пішов, у легенях теж чисто і жостке дихання пройшло.
Вчора ттт вже кашель перейшов у сухий, припинили все лікування, буду чекати поки сам пройде.

Нам найкраще поміг компрес з демксида, після двох компресів, мокрота відійшла.
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляСеточка
так мокрота вже 3 тижні відходить, але кашляти ін менше не починає. її дуже багато. температури і не було
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
Цитата автора:
’і тепер лікування - так як був бронхоспазм пємо аскорил, і лор назначив ереспал та ізофру ніс (промитий ніс).’
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляДайте подумать
а що змінюється пшикаю чи капаю.
КошкинДом• 22 октября 2016
Такая же ситуация и у моего ребенка. Видимых соплей нет, но есть кашель - это сопли стекают по задней стенке горла. Сказали промывать солевым раствором. Я купила физ раствор в пластмассовых тубах по 10 мл и прям вливаю в каждый носик, ребенок говорит, что стекает в горлышко
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
Массаж очень хорошо помагает - только специальный, чтобы выстучать мокроту
Иногда за 2-3 сеанса получается отличный результат
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
У ребенка бронхоспазм - вот и кашель.
немає уже. вчора ходили слухатись все ок. дихали від бронхоспазму беродуалом. тепер нам залишили аскорил, щоб не вернулось
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
ереспал і аскорил пємо 2 день
Сеточка• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
вероятность реакции на препараты тоже высокая, если ВЫ уже три недели ведёте активную терапию.
Муколитики категорически не нужно.
Увеличивать объём мокроты путём ингаляции тем более- просто опасно уже, если три недели мокрый кашель.
автор СМСница • 22 октября 2016
Ответ дляОшеламиссимо
Цитата автора:
був... але немає уже
Ошеламиссимо• 22 октября 2016
Ответ дляСМСница
Почему такой самый сильный препарат сразу?
Небутамол или ветнолин сначала назначают, а потом уже после прывыкания к этим препаратам- беродуал.