Chuzh82• 26 октября 2016

Ситуація з покупцем ВПС. Хто правий?

Дівчата, я дуже люблю та ціную своїх клієнтів. Але оскільки працюю багато, тому часу в інтернеті проводжу не багато, що зазначено у всіх моїх оголошення. Я на кідстаффі щовечора орієнтовно з 20,00 до 21,30. В цей час звичайно відписуюсь всім бажаючим.
Моя ситуація з потенційним покупцем ВПС наступна. Не хотіла виносити це на форум, але вона мені виставила негативний відгук у гостьовій після того як я з нею переписувалась 4 дні, давала відповіді на всі її питання, і після четвертого дня переписки дано особа написала «спасибо, уже не надо», після чого я просто добавила її у чорний список, так як не бажаю витрачати свій час на таку несерйозну особу, на що маю повне право., як мені здається. Думаю все добре, а ні. Даний горе покупець прийшов на наступний день до мене в гостьову і нагадив…
Тому дівчата дуже цікавить ваша думка! Всім дякую за участь в опитуванні 
Результат:
вже голосів: 1194
546 (45.73%) Покупець не правий та безвідповідальний, відгук незаслужений
346 (28.98%) Продавець заслужено вніс покупця в чорний список
151 (12.65%) Продавець неприємний та безвідповідальний, не мав права заносити покупця в чорний список
151 (12.65%) Покупець правий - негативний відгук в гостьовій заслужений.
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Всім дякую за участь в опитуванні, бо я вже вагаюсь думаю можливо я щось неправильно зробила...

Бывает и такое• 27 октября 2016
Если не было сделки,она не имела права оставлять отзыв в гостевой
ulito4ka• 27 октября 2016
если не изменяет память, то в гостевой могут оставлять отзывы только реальные покупатели, уточните у админов
Бывает и такое• 27 октября 2016
Я ж говорю,уже в 1000раз- с ума все посходили на Кидстаффе
Добрая феечка• 27 октября 2016
не розумію, чому Ви занесли її до чорного списку, нічого такого не сталося щоб це зробити, вона Вам не хамила і ні в чому не звинувачувала, але й відгук пп у Вашій гостьовій не заслужений.
Бывает и такое• 27 октября 2016
Ответ дляulito4ka
Тут и уточнять не надо,100% не имела право!!!!Это уже полный пипец(((((
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляulito4ka
Мені щастить на таких покупців, які нічого не купують але залишають записи в гостьовій, має право писати потенційний покупець, оскільки я з нею переписувалась.
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляБывает и такое
Якщо є переписка, то має право писати все що їй заманеться, на жаль :-)
Бывает и такое• 27 октября 2016
Ответ дляДобрая феечка
Да это право продавца,почему она должна отчитыватьсяДа не понравился ей покупатель

ulito4ka• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
напишите админам. читала Вашу переписку -
отзыв объективно незаслуженный
Бывает и такое• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Нет,не имеет,у Вас не было сделки,не было оплаты_ОНА ДАЖЕ ЕЩЁ НЕ ПОКУПЕЦЬ,только после оплаты им становится!!!!
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляДобрая феечка
Я просто відчула що це не мій покупець, безліч питань а результату не має, тому не хотіла ще раз з нею переписуватись через деякий час просто так щоб поговорити бо їй певно сумно... якщо людина серйозно настроєна на купівлю взуття то вона принаймі знає що 29 см стелька це не 41 розмір... а так пальцем в небо аби просто поговорити...
Добрая феечка• 27 октября 2016
Ответ дляБывает и такое
конечно право, кто ж спорит, но обычно заносят в ЧС тех кто грубит или ведет себя не адекватно, или очень чем-то обидел, т.е спровоцировал, не? просто так заносят?
а тут похоже что продавец обиделся на то что покупатель не купил сразу в первые дни и занес в ЧС, имеет право, но за что? из-за долгой переписки? так сама же продавец может отвечать только в ограниченное время, это удлиняет переписку
Снатал2015• 27 октября 2016
Актор,согласна с вашем правом пополнить ЧС
Пишите админам ситуацию,если неисправят-прикладывать переписку к ее словами люди сами решат
ПИПИКНУТАЯ• 27 октября 2016
Ответ дляБывает и такое
К сожалению, имеет. Автор права.
Если сделки не было, но была переписка под объявлением, то пользователь имеет право оставить отзыв в гостевой
Добрая феечка• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
зрозуміла, не склалося, відгук не заслугований, це я вище написала.
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляБывает и такое
Вмене вже був такий горе досвід з такими покупцями. Подібна особа зробила такий самий запис в гостьовій, реквізити на оплату не брала, нічого не купувала, а потім нагадила в гостьовій. Адміни відмовили, тільки за згодою сторін можуть забрати відгук. Ба, навіть більше тут мене поносила в темці, але дівчата підтрмали мене і вона бистренько тему закрила https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1381602-1
забиякина• 27 октября 2016
ну давайте тогда все кто читает эту тему,выставим этому покупателю,что он не адекватен,и не умеет ожидать ответа продавца,и не понимает,что люди бывают на работе.читать умеют,ответить нет возможности,и у многих до сих пор нет вайбера(как по мне,то он мне и на х.. не нужен),и могут уехать куда-то(у каждого свои причины).ил другие причины,исчез интернет,пропал свет,поломки и т.д,вы что соовсем не понимающие?Лично я напишу.что чел не адекват,кто еще?
ПИПИКНУТАЯ• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Вот и я об этом подумала сразу. Проблем бы еще много было, если бы сделка состоялась. Это же надо такое придумать-41 размер-29 см по стельке. Она, наверное, сантиметр от 5-ки прикладывает. Другого объяснения нет

автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ длязабиякина
Я з вами
забиякина• 27 октября 2016
и как можно человека обозвать неприятным,не имея с ним никаких дел???я в шоке!!!В таком случае мы все друг другу неприятны-я тебя не знаю,и знать не желаю,так получается?Так вон из Кидстаффа,вперед на рынок.там все приятные до покупки!!
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Я просто відчула, що проблеми будуть з даним покупцем і з полегшенням зітхнула коли вона сказала що вже не потрібно їй взуття. Я тільки одне не розумію, як вона побачила що я її добавила в чорний список на наступний день, коли їй від мене вже нічого не потрібно??? Якщо мене не цікавить товар я не заходжу на його сторінку, а то вже пише в гостьовій що замовила в іншого а до мене чого в гості тоді прийшла, і писати щось надумала знову, яко я їй там мало відписуюсь... і тут опа...а вона в чорному списку яке неподобство...
No problems• 27 октября 2016
мабуть знов поговорити прийшла))) але абонент поза зоною))
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ длязабиякина
поправка ’Очень неприятный и безответственный продавец’, виходить що можна, і певно вважає себе ж правою
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ дляNo problems
Це точно, а абонент обнаглів в доску
дамаАмстердама• 27 октября 2016
А она вот тут в том числе и на вас жалуется :) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1626875
дамаАмстердама• 27 октября 2016
И у меня такое чувство, что вы еще и легко отделались...
Всех анонимов аноним• 27 октября 2016
разочарую Вас,девочки,но в госевой оставить отзыв может любой пользователь Кидстаффа,не зависимо от наличия слелки.
максимум,что будет предложено - оставить комментарий к отзыву или написать свой отзыв в гостевой оппонента.
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Ответ длядамаАмстердама
Дійсно, вона на другій сторінці відкрилась... але я з нею не зідзвонювалась... Вона ж відразу чотирьом пише...
Берюковна• 27 октября 2016
Знаете, что меня сейчас насторожило в вашей переписке?
Я думаю из за этого она и отказалась. Ее муж носит 41 размер, а вы сказали, что это самый большой 45 )). Я бы тоже напряглась )) вы не ответили ей на этот вопрос
Не думаю, что здесь вопрос в вашей занятости и вечернем времени