Chuzh82• 26 октября 2016

Ситуація з покупцем ВПС. Хто правий?

Дівчата, я дуже люблю та ціную своїх клієнтів. Але оскільки працюю багато, тому часу в інтернеті проводжу не багато, що зазначено у всіх моїх оголошення. Я на кідстаффі щовечора орієнтовно з 20,00 до 21,30. В цей час звичайно відписуюсь всім бажаючим.
Моя ситуація з потенційним покупцем ВПС наступна. Не хотіла виносити це на форум, але вона мені виставила негативний відгук у гостьовій після того як я з нею переписувалась 4 дні, давала відповіді на всі її питання, і після четвертого дня переписки дано особа написала «спасибо, уже не надо», після чого я просто добавила її у чорний список, так як не бажаю витрачати свій час на таку несерйозну особу, на що маю повне право., як мені здається. Думаю все добре, а ні. Даний горе покупець прийшов на наступний день до мене в гостьову і нагадив…
Тому дівчата дуже цікавить ваша думка! Всім дякую за участь в опитуванні 
Результат:
вже голосів: 1194
546 (45.73%) Покупець не правий та безвідповідальний, відгук незаслужений
346 (28.98%) Продавець заслужено вніс покупця в чорний список
151 (12.65%) Продавець неприємний та безвідповідальний, не мав права заносити покупця в чорний список
151 (12.65%) Покупець правий - негативний відгук в гостьовій заслужений.
Басноплетка• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Я використала слова покупця, які покупець -ВПС застосувала перша по відношенню до мене в гостьовій, а саме ’Очень неприятный и безответственный продавец.’ - це сарказм, я так вирішила показати покупцю як некрасиво розкидатися такими крилатими висловами... Якщо не відповіла 22 значить мене вже тут не було, невже не зрозуміло що я постійно 24 години на зв´язку не можу бути, в мене є основна робота, сім´я. Доречі про час перебування мене тут на кідстафі в мене чітко вказано в оголошеннях, орієнтовно з 20,00 до 21,30, хоча звичайно бувають відхилення. При чому тут важко чи не важко?
у вас ни в одном из объявлений не написано про ваше время пребывания на сайте.

romashka2615• 27 октября 2016
я купила коляску б.у мне прислали вонючюю ее записяную и т.д...просто ужасную...а пострадала моя репутация..отзыв и понизили оценку мне,хотя она мне продала ужас...еще и нагадила в комментах
Оченьценная• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Добрий вечір, дякую за таку оцінку, доречі яку ви оголосили в мене в гостьовій і повторюватись тут не обов´язково. Проте невже ви не зрозуміли що саме ви на на думку 75 % опитаних ’очень неприятная особа...’ і т.д.
Вы не правильно составили опрос. Я считаю что не правы оба... На вашем месте я бы все таки активнее отвечала потенциальному покупателю. И не заносила человека покупатель погарячился с гостевой. Но такого варианта ответах не было. Выбрала ответ покупатель не прав так как думала что в гостевой без сделки писать нельзя. И думаю таких как я много.
romashka2615• 27 октября 2016
Ответ длядамаАмстердама
А она вот тут в том числе и на вас жалуется :) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1626875
с ее стороны вроде и права девушка
Товари з Європи• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Я просто відчула що це не мій покупець, безліч питань а результату не має, тому не хотіла ще раз з нею переписуватись через деякий час просто так щоб поговорити бо їй певно сумно... якщо людина серйозно настроєна на купівлю взуття то вона принаймі знає що 29 см стелька це не 41 розмір... а так пальцем в небо аби просто поговорити...
У нас був аналогічний покупець,ще й образив нас.Покупка не відбулась тільки купа питань з наїздами.Я була в шоці,тільки в гостьовій не відписали.І бажання занести в чорний список теж було.Так не приємно.
автор Chuzh82 • 27 октября 2016
Дівчата всім дякую за участь.Бажаю всім міцного здоров´я, щастя, мирного небе над головою!