Дівчата, я дуже люблю та ціную своїх клієнтів. Але оскільки працюю багато, тому часу в інтернеті проводжу не багато, що зазначено у всіх моїх оголошення. Я на кідстаффі щовечора орієнтовно з 20,00 до 21,30. В цей час звичайно відписуюсь всім бажаючим.
Моя ситуація з потенційним покупцем ВПС наступна. Не хотіла виносити це на форум, але вона мені виставила негативний відгук у гостьовій після того як я з нею переписувалась 4 дні, давала відповіді на всі її питання, і після четвертого дня переписки дано особа написала «спасибо, уже не надо», після чого я просто добавила її у чорний список, так як не бажаю витрачати свій час на таку несерйозну особу, на що маю повне право., як мені здається. Думаю все добре, а ні. Даний горе покупець прийшов на наступний день до мене в гостьову і нагадив…
Тому дівчата дуже цікавить ваша думка! Всім дякую за участь в опитуванні
Результат:
вже голосів:
546 (45.73%)
Покупець не правий та безвідповідальний, відгук незаслужений
346 (28.98%)
Продавець заслужено вніс покупця в чорний список
151 (12.65%)
Продавець неприємний та безвідповідальний, не мав права заносити покупця в чорний список
151 (12.65%)
Покупець правий - негативний відгук в гостьовій заслужений.
Акуна_Матата• 27 октября 2016
Ответ дляLira_05
Что-то не сходится - муж носит 41рр и стельку 29см...как? это же два разных размера.
Я бы в ЧС не вносила, не надо - и хорошо...
Тут нашла коса на камень: вы не приняли для себя ее ’не надо’, а она вам не простила черный список.
Напишите админам, хотя, думаю, что результата не будет.
Вот именно!!!
она сама не знает чего хочет, зато будет мозг выедать...
Акуна_Матата• 27 октября 2016
Ответ дляПи Пи Пилюля
Покупатель, конечно, жесть...
Но почитав ваши, автор, ответы, причем, люди вам не хамили - ’Ви нормальна чи не зовсім?’, ’Шановна покупeць у вас з нeрвами нeпорядок? то лікуйтeся... ви повний нeадeкват’ и т.д., почему-то кажется, что вы заслуживаете таких клиентов и негативных отзывов, уж простите...
Вы покупатель?)
Вполне справедливая реакция.
Добрая феечка• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Як на мене це не правильно, якщо не було угоди купівля-продаж, продавець навіть не давав реквізити на оплату, то чому має бути місце відзив в гостьовій? Це по типу ви до мене не привіталися, чи ви не так вклонилися мені...Я з цим правилом не погоджусь, але звичайно ми нічого зробити не можемо, адмінам видніше як вірно.
а як повідомити про негативну угоду, якщо наприклад недобросовістний продавець не вносе покупця як покупця, або продавець/покупець взагалі шахрай?
ПИПИКНУТАЯ• 27 октября 2016
Ответ дляВсех анонимов аноним
поверьте,я знаю о чем говорю.
у меня была атака на гостевую от парочки клонов.
велась переписка с администрацией.
клоны удалены,а грязь осталась)
велась переписка с администрацией.
клоны удалены,а грязь осталась)
В посте 42-правила. Прочтите со слова Фактор и т.д. Должна быть переписка
Ответ дляLira_05
Я навіть писати не буду адмінам, я знаю їхню відповідь наперед, в мене вже на початку цього року була така ж ситуація, відгук можна забрати тільки після особистого звернення того хто писав...
Пи Пи Пилюля• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Це ваше право так вважати! Дякую за щирість, хоча я з вами не погоджуюсь і таких покупців нікому не бажаю, на відмінну від Вас. Ви вирвали слова з змісту не зовсім коректно... Ви краще наведіть слова які мені писали до цього...
Обидеть не было моей целью, пишу по факту. Читала, что писали покупатели и ваши ответы. Я не к тому.
У меня максимальный рейтинг, я продавец и покупатель, но НИ ЕДИНОГО нейтрала, негатива или плохого отзыва. И дело не в том, что я белая и пушистая, просто везде работает закон подобия, вот и все.
А таких покупателей я вам ни в коем случае не желаю, ни вам, ни кому-то другому.
Пи Пи Пилюля• 27 октября 2016
Ответ дляАкуна_Матата
Вы покупатель?)
Вполне справедливая реакция.
И продавец))
Ответ дляChuzh82
Знаю, приходилось им писать по вопросу несправедливой оценки, когда покупатель не читает условия в объявлении, а потом ищет крайних - ответили, что это право покупателя так оценивать...
Ответ дляДобрая феечка
Читайте уважно, коли не було угоди купівлі-продаж, коли я навіть не давала реквізити на оплату, звичайно коли шахрайські дії, коли ви перерахували гроші а вас не добавили у покупці і нічого вам не відправили або сторінка клон або ще щось по суті що має відношення до процесу торгівля а не особистого спілкування... обов´язково писати.
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви певно не взуттям торгуєте, скільки тем як правильно користуватисть сантиметром тут створюється, а ні є такі що то добавлять см то віднімуть см, а хто вкінці винен, звичачно продавець... Вибачте я вас не вірно зрозуміла
Милашка-оторвашка• 27 октября 2016
Ох, автор, читаючи тему, була повністю на вашому боці. А тепер прочитала відгуки по вашим об’явам. Ви таки не вмієте ввічливо спілкуватись. Але це ще півбіди, я в шоці, що ваш покупець отримала два ліві чоботи, а ви навіть не компенсували їх доставку до неї та ще й потім вилили відро помиїв на її голову ....
Пи Пи Пилюля• 27 октября 2016
Ответ дляМилашка-оторвашка
И я о том же... Так что, как по мне, оба друг друга стоят...
Если честно - не вижу проблемы вообще. Вы воспользовались своим правом ’занести в черный список кого угодно’ без веской, в общем-то на это причины. Она воспользовалась своим правом оставить отзыв в гостевой по своему усмотрению. На мой взгляд, Вы такой отзыв не заслужили, но и она, по моему, не заслужила внесение в ЧС.
Пи Пи Пилюля• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Эт тоже проходили)) Я делаю фото сразу с сантиметром, от греха подальше. А когда покупаю обувь, спрашиваю (если не уверена в продавце) от 0 или от 1 замеры
Вопрос странный, конечно, но иногда ответы меня приводили в недоумение
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ви точно читаєте мої відзиви? Де ви побачили відро помиїв, для чого брехати? Читайте уважніше на майбутнє Цитую: Покупець пише ’Продавец по ошибке прислала 2 левых сапога. пришлось вернуть и экстренно покупать на базаре. На просьбу вернуть деньги сразу после отправки-отказала! из хорошего-деньги вернула только за товар. за пересылку написала что перечислила но это не правда!’ Я:
’Покупець на вибачення не реагує, вміє ставити тільки вимоги. Неправда про оплату: до вас їхало укрпоштою, а до мене назад Ви шановна відправили НП за мій рахунок, що вдічі дорожче! Звинуватила мене що чоловік чуть не захворів. Тяжка людина в спілкуванні’ Ще раз повторюю питання де тут відро помиїв так як ви пишите? Хто не працює той не помиляється, я повернула гроші після отримання товару, покупець вимагав негайного повернення коштів. Відправка була укрпоштою, до мене чомусь приїхало НП, чому я повинна оплачувати 40 грн замість 15? Ми про це не домовлялись... Я в шоці від того що ви пишите...
Ответ дляБерюковна
Знаете, что меня сейчас насторожило в вашей переписке?
Я думаю из за этого она и отказалась. Ее муж носит 41 размер, а вы сказали, что это самый большой 45 )). Я бы тоже напряглась )) вы не ответили ей на этот вопрос
Не думаю, что здесь вопрос в вашей занятости и вечернем времени
а что можно ответить на такой глупый вопрос? 41 мужской размер по стельке никак не может быть 29 см. Ну никак. Ни в какой стране, ни в какой размерной сетке. Я бы тоже проигнорировала такой вопрос. 46(45) 12US 11UK это 30 см, плюс-минус 0.5 см. 45(44) 11US 10UK это 29 см, опять же плюс, минус. Но никак не 41.
Милашка-оторвашка• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
По-моєму, ви в шоці від всього, що не співпадає з вашою думкою. Для мене ваша манера спілкування не прийнятна. Ви хамите людям і навіть не помічаєте цього.
А стосовно ситуації з лівими чоботами, то я все уважно прочитала, і копіювати відгуки сюди не потрібно було. Як на мене, цілком логічно з боку покупця відправити вам їх назад новою поштою і пошвидше отримати свої гроші, а не чекати, поки вони дійдуть до вас укрпоштою. І взагалі на вашому місці будь-який порядний продавець компенсував би всі витрати покупця і навіть не подумав би обурюватися з приводу того, що йому відправили товар не тією службою доставки. А щодо мене, то в такій ситуації гроші людині я відправила б негайно, не чекаючи двох лівих чоботів. Бо вина була б тільки моєю, і доставляти незручності покупцеві тільки тому, що я помилилась, я б не стала...
Файна цьоця• 27 октября 2016
Ответ дляДобрая феечка
не розумію, чому Ви занесли її до чорного списку, нічого такого не сталося щоб це зробити, вона Вам не хамила і ні в чому не звинувачувала, але й відгук пп у Вашій гостьовій не заслужений.
а почему продавец не имеет права внести неприятного ему человека в чс?
кто хочет и кого хочет может вносить в свой чс
Добрая феечка• 27 октября 2016
Ответ дляФайна цьоця
а где я написала что не имеет права?
Ответ дляМилашка-оторвашка
’Я в шоці’ це був сарказм на відповідь ’ я в шоці’, яку ви використали перша. Я дублювала ситуацію про яку ви згадали не для вас особисто, а для всіх хто читає дану тему. Звичайно я чітко зрозуміла що ви уважно вивчили історію моїх оцінок. Перепрошую, але хамста я не допускаю у спілкуванні зі своїми клієнтами... Де ви його цікаво побачили?
Файна цьоця• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
Вмене вже був такий горе досвід з такими покупцями. Подібна особа зробила такий самий запис в гостьовій, реквізити на оплату не брала, нічого не купувала, а потім нагадила в гостьовій. Адміни відмовили, тільки за згодою сторін можуть забрати відгук. Ба, навіть більше тут мене поносила в темці, але дівчата підтрмали мене і вона бистренько тему закрила https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1381602-1
оставьте ей в гостевой ответный отзыв и ссылку на эту тему
Милашка-оторвашка• 27 октября 2016
Ответ дляChuzh82
’Шановна покупeць у вас з нeрвами нeпорядок? то лікуйтeся... ’
Це перше, що впало в очі, а подібних висловлювань у ваших коментарях до відгуків ще достатньо. Мабуть, ви не розумієте, але такі фрази - це таки хамство.
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вы легко отделались.
И я заметила, что основная переписка длилась 22 числа. И был не 1 вопрос, а ответ через день.
По времени ничего продавец не затягивал.
Вы и у нее можете отметиться в гостевой. С сылочкой на тему.
И у себя в гостевой тоже ссылочку киньте.
Нормальные люди все поймут.
Отличный совет. Я тоже не увидела затягивания переписки продавцом. а вот от покупателя вопросы странные были. ’Можно замеры сапог и полусапог’ - и при этом не написано, какого размера ей нужны замеры. Продавец вынужден переспрашивать, переписка затягивается. И явно не по вине продавца. Короче, покупатель со своим отзывом неправ, однозначно.
все по ГОСТу!• 27 октября 2016
Ответ дляМилашка-оторвашка
+ 100/
почитала бы, в какой манере общается продавец, и ни за что не купила бы у нее ничего.
Ответ дляДобрая феечка
ну ок:)
я-если вижу неадекватное общение:)
у меня была однажды переписка с продавцом термо одежды, до сих пор не удобно, что долго выясняла замеры/размеры, в итоге не купила, побоялась что все-таки будет пролет, очень будет жаль, если из-за этого меня занесут в чс.
я-если вижу неадекватное общение:)
тут многих заносят в черный список даже за то, что вы что-то не так написали на советчице ))) Например, написали, что Ани Лорак красотка. Или что зря посредники работают без %, под 0. Серьезно. Было б это самым большим горем )))
Ответ дляПи Пи Пилюля
Покупатель, конечно, жесть...
а где продавец такое писала? На скринах нет
Ответ дляМилашка-оторвашка
Где это вы читаете? А то я тоже тут за автора подписалась ))) В этой теме приятная девушка ))