забиякина• 03 ноября 2016
За сколько бы Вы купили такую конфетницу
Все детали подвижные,натур.дерево,экологически чистое изделие
забиякина
• 03 ноября 2016
Ответ дляРадость моя
Не екологічно чисте дерево
Торці обвуглені - це некрасиво, особливо коли тонкі деталі.
Цитата:
Не екологічно чисте дерево Торці обвуглені - це некрасиво, особливо коли тонкі деталі.[/cit
Ну не пластик же вонючий)
Обугленые края...ясно
Радость моя• 03 ноября 2016
Ответ длязабиякина
Цитата:
Ну не пластик же вонючий)
Обугленые края...ясно
М?
Хочете сказати, що не лазером різали?
забиякина
• 03 ноября 2016
Ответ дляРадость моя
Не екологічно чисте дерево
Мне понятно
Были бы края светлые написали бы-нет контраста)
А выжигают специально некоторые боя красоты)
забиякина
• 03 ноября 2016
Ответ дляРадость моя
М?
Хочете сказати, що не лазером різали?
Лазером
Радость моя• 03 ноября 2016
Ответ длязабиякина
Лазером
Ну так чому таке здивування?
Лазер спалює фанеру по лінії розрізу аж дим валить... краї виробу набувають від світло до темно коричневого кольору від близького сильного нагріву і тримтіння самого променя. Також горить сам клей (смола). У Вас ще видно перегрів там де гострі/прямі кути.
Такі вироби важко назвати екологічними і максимум де придатні це всякого роду настінні прикраси, календарики на стіл і т.п.
’Для столу’ треба ЧПУ-фрезер, а якщо хочеться контрасту, то торці лакують/фарбують.
муха в кедах• 03 ноября 2016
Ответ длязабиякина
На кухне с фасадами под дерево
Но если верить советчице-то у всех белые)то конечно у всех хрусталь..наверно)
у меня кухня полностью из натурального дерева. Такую конфетницу не купила бы. У меня плетеная больше Вашей раз в пять.
муха в кедах• 03 ноября 2016
Советую автору обратить свое мастерство резьбы из дерева на популярные ныне фигурки,в качестве елочных украшений.
Радость моя• 03 ноября 2016
Ответ длямуха в кедах
Отой чорний торець все псує (((
муха в кедах• 03 ноября 2016
Ответ дляРадость моя
Отой чорний торець все псує (((
их можно покрывать акриловыми красками(фигурки),ведь не для пищевых целей