барабанщица• 06 ноября 2016
Допоможіть з задачею з хімії,будь ласка!
Амоніак, утворений при взаємодії 224 л азоту з достатньою кількістю водню (н.у.), розчинили в 2 л води. Обчисліть масову частку амоніаку в розчині, якщо масова частка його виходу дорівнює 20% від теоретично можливого.
Утренняя зорька• 06 ноября 2016
автор, а сколько заплатите ?
с какой стати вам тут будут забесплатно задачки решать? это стоит денег.
или сами решайте!
Кондуктор троллейбуса• 06 ноября 2016
р-ня р-ї:
N2 + 3H2 = 2NH3
спочатку знайди теоретичну кількість аміаку. потім врахуй вихід реакції і з отриманого значення порахуй концентрацію.
Приростом об´єму при розчиненні знехтуй
N2 + 3H2 = 2NH3
Приростом об´єму при розчиненні знехтуй