Дівчатка, вже не знаю що робити, внаслідок використання невдалого шампуню, дуже пересушила шкіру голови, в результаті лупа не дає спокою, перебробувала вже багато чого, результату о, підскажіть що робити? можливо з власного досвіду
zasranochka• 19 ноября 2016
Я когда была в Германии купила себе такой шампунь и он реально помог, в отличии от медицинских, может и Вам удастся найти его, стоит 1€)