Мастер Пис• 26 ноября 2016

Окр ,невроз кто сталкивался? Кто победил?

Всем привет, очень нужна помощь людей которые победили окр и невроз! Подскажите как бысто вы справились , и удалось победить навсегда???
Вся такая растыкая• 26 ноября 2016
Как проявляется ОКР?
Кто подставил диагноз?
Цветик-семицветик• 26 ноября 2016
Ответ дляВся такая растыкая
Как проявляется ОКР?
Кто подставил диагноз?
ОКР это обсессивно-компульсивное р-во,у меня уже почти 5 лет тревожно-депрессивное
мистерЛяпсус• 26 ноября 2016
У отца невроз-Асю жизнь на таблетках, раз в пол года обострение
автор Мастер Пис • 26 ноября 2016
Психотерапевт сказала, но началось все с ПА , потом невроз окр(
КаРаКаТиЦа• 26 ноября 2016
Саме найстрашніше, що напевно це на все життя! В мене ця сама проблема вже два роки! Жити з цим не хочеться і змиритись з цим не можу.....
Бритоножка• 26 ноября 2016
У моєї доньки було (9 років ),лікувалися по схемі яку виписав психіатр, ходили раз на тиждень до психолога пів року. А помітні і значні покращення відбулись після роботи психолога з батьками : дитина - зеркало проблем внутрішніх батьків. Вже більше як пів року той діагноз не дає про себе знати, а було все дуже серйозно
КаРаКаТиЦа• 26 ноября 2016
Ответ дляБритоножка
А що робити коли ти сама мама, проблем ніби як таких немає здорові дітки, не поганий чоловік, машина, дім і до цього всього цей жахливий стан! Ніби і здається живи і радій, а жити якось не хочеться! Тривога накриває ніби викручує тебе із середини і страх що це ніколи не скінчиться!
Цветик-семицветик• 26 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
у меня также
Бритоножка• 26 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я думаю з психологом варто все ж попрацювати, але і ліки виписані психіатром приймати.
Я під впливом того наскільки це виявилось ефективно в нашому випадку - згадала свою мрію бути психологом - пішла на другу вищу освіту Психологію )
Все дано для чогось, деякі неприємності приводять нас туди, де ми маємо бути. Лиш треба зрозуміти - про що це мені?
Бритоножка• 26 ноября 2016
Ответ дляЦветик-семицветик
у меня также
Зараз я думаю, що ця хвороба моєї дитини мала привести мене ж того що все ж варто хоч і після 30 років йти за покликом душі, не боятись перемін і нестандартних кроків, і важливо користь людям приносити і при цьому самій отримувати задоволення.
Якби не цей діагноз найдорожчої людини - хіба б я наважилась? Якби мені не показали як все може знову стати добре! ?
Дасть Бог і я ще багатьом людям допоможу і принесе користь.
автор Мастер Пис • 26 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Боже як я вас розумію((( аж сльози навернулися! Те саме - чоловік дитина квартира машина , не багачі но в достатку. А погано так шо жити не хочиться а змиритися не можу ! Чи просто не розумію як це зробить ( наче в неті знахочу форуми де люди пишуть ,що справились з цим , а я думаю як? В мене це 6 міс. А руки вже опускаються(
КаРаКаТиЦа• 27 ноября 2016
Ответ дляМастер Пис
Я Вас дуже прошу не опускайте руки, боріться з цією гидотою! Молитва мене заспокоює, як тільки накриває починаю молитися! Прошу в Бога прощення за не власність, за жахливі думки які допускає в свою голову, що слабка в довірі до Нього, а також прошу сили з цим справитись.
Ра ру ра ру ра• 27 ноября 2016
У меня это уже 13лет с переменчивым успехом,а жить с этим так и не научилась
Кажется что не выдержу,опущу руки и все
А у меня ребенок,муж я их очень люблю и боюсь потерять.Устала очень,какая то безвыходная ситуация,и страшно осозновать что с этим жить всю жизнь
автор Мастер Пис • 27 ноября 2016
Ответ дляРа ру ра ру ра
Кажется что не выдержу,опущу руки и все
А у вас бывают перемены настроения? Вот меня последним временем появилось раздражение очень переживаю по этому поводу(. И плохо каждый день , может быть то лучше то хуже, но все равно плохо себя чувствую? И принимали вы что то с медикаментов?
автор Мастер Пис • 27 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Пушка заряжённая• 27 ноября 2016
А как долго ходите на терапию?
автор Мастер Пис • 27 ноября 2016
Ответ дляПушка заряжённая
А как долго ходите на терапию?
Хожу по возможности к сожалению( это где то раз в 2 недели. Уже 5 сеансов получаеться было
Пушка заряжённая• 27 ноября 2016
Но этого маловато ((( не меньше 10