Бритоножка• 26 ноября 2016
Хто стикався з бронхіальною астмою у дітей?
Лікар приписує фліксотит спрей через аерочамбер! Читаю про побічні дії стає тпрохи моторошно... пневмонія, стоматит......... Але не зрозуміла, якщо ним дихати, це вже підсідаєш назавжди, чи підліковуєшся і ліки відміняються!
Бритоножка
• 26 ноября 2016
Ответ дляКукуша
Стикався, это литературная мова или как
Цитата:
Стикався, это литературная мова или каК
Я щось запитую про літературну мову? І так, це літературне слово!
Camomile-Anna• 26 ноября 2016
За мои 12 лет в педиатрии стационаре ни разу не видела таких осложнений. Фликсодит отличный препарат, просто находка, тем более до 80% его остается в легких и системного эффекта нет. Привыкания нет. Кроме этого лечения вам нужно пройти аллергодиагностику для выявления возможных аллергенов, дальше смотреть по результатам, если у вас будут показания к СИТ, это тоже эффективно, но не всем подходит. Вы в каком городе?
Tasha.Kasya• 26 ноября 2016
Ответ дляtolyu
Може не дуже в тему,але щоб ви знали,що ліки астматиками видають безкоштовно за рецептом лікаря.
якщо видають цей рецепт
Бритоножка
• 26 ноября 2016
Ответ дляCamomile-Anna
Ми зробили алергопроби! Алергія на грибки. Уже 5 місяців постійно приймаємо глимонт і рибомуніл по схемі, + при загостреннях небутамол, бередуал, небуфлюзон..... але останній раз інгаляції щось не дуже допомогли, протягом десяти днів інгаляцій хрипи лише чучуть зменшились... ось лікар і порадила, продовжити небулайзером інгаляції
, а як хрипи не дінуться, брати фліксотид і аерочамбер (дитині 4роки) Все купила , але боюсь .....
Завтра не пью• 26 ноября 2016
Ответ дляtolyu
Лікар зобов´язаний!!! Наголошую зобов´язанний вам видати безкоштовний рецепт,якщо ви підпадаєте під дану категорію.
Це має бути оформлена інвалідність?
Брюнетка в Мармеладе• 02 декабря 2016
лікуйте дитину цим методом:
фармпрепаратами - не вилікуєте. іхт - все буде ок. стійка ремісія і повне одужання.