ФсеСама• 2 часа назад

Прошу ваших молитов...

Дівчата, хто має в душі віру в силу молитов, благаю, помоліться, будь ласка, за р.б. Сергія. Це мій добрий знайомий. Він у дуже важкому стані, запалення легенів плюс цукровий діабет і залізодефіцитна анемія. Надія на Бога і Диво. Це дуже добра, чесна і світла людина. Має двох неповнолітніх синів. Вірю у Силу Молитви Божої🙏 і дякую вам усім за допомогу - 8 грудня я вже просила вас про це. І ви щиро допомагали. Прошу ще. Є шанс на життя - завжди, доки людина жива🙏🙏🙏
дама_из_декрета• 2 часа назад
Почки проверяли? Наверняка есть почечная недостаточность
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
До чого цей коментар?
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
До чого цей коментар?
К тяжёлому состоянию
мегамоСГ• 1 час назад
Бажаю одужання Сергію. Хай його береже Господь і допоможе вийти з цього кризового стану.
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ длямегамоСГ
Дякую!
Брехушечка• 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
К тяжёлому состоянию
Он в реанимации все это время. Как вы думаете проверяли почки или нет?
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
К тяжёлому состоянию
Я ж не питала про те, що потрібно перевірити. Прошу тільки помолитися.
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
О пренебе́сний Ца́рю, Господи Неба і землі, спогля́нь благодатним оком на несте́рпну недугу смиренного цього́ брата нашого, раба Твого Сергія і подай йому здоровʼя. І нехай славиться імʼя́ Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на вíки вíчні. Амінь.
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляБрехушечка
Кто знает, иногда элементарных анализов не берут. Поверьте, я знаю о чем говорю. И это не узи
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Окей. Хочешь как лучше , получается как всегда
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую!
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Дякую!
Богу, Господу нашому, дякуйте ! І щиро вірте. він творить дива !
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
Я не можу вплинути на перевірки і аналізи.
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
🙏 Вірю!
дама_из_декрета• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Забудьте мои рекомендации. Дай боже ему здоровья
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ длядама_из_декрета
Дякую!
Мавка• 1 час назад
Дай боже ему здоровья
Мавка• 1 час назад
автор ФсеСама • 1 час назад
Ответ дляМавка
Дякую!