Ростки жимолости• 02 декабря 2016

Понос на зубки як зупинити?

різалось два нижніх зубчики був понос давала ніруфоксазид 5 днів тепер мабуть верхні ріжуться понос продовжується а ніруфоксазид я читала можна тільки 5 днів, дитя прикорму нехоче тому рис тд тп відпадає, признає покащо тільки грудь... що ще можна давати?
Рекламама• 02 декабря 2016
У моей на все 20 зубов был жидкий стул. Никак наверное не остановить, так организм себя ведет. Давайте сушку грызть.

ПотеряласЯ Я...• 02 декабря 2016
Не факт что понос на зубки.. тем более так долго
Кукарачка• 02 декабря 2016
Зачем вообще нифуроксазид? Сколько раз в день жидкий стул? Для скрепления можно дать смекту.
Елена@ 81• 02 декабря 2016
буларди или смекта ,вес теряет?
автор Ростки жимолости • 02 декабря 2016
Ответ дляЕлена@ 81
буларди или смекта ,вес теряет?
ні невтрачає
Елена@ 81• 02 декабря 2016
попробуйте буларди -это и пробиотик и смекта 2в 1, 1 саше в день
Ответ дляКукарачка
приблизно від 5 і більше
але поки недавали ріруфоксазид то понос був щогодини і в кінці вже піною а коли почали зупинти понос то дитина стала спокійніша
Ответ дляПотеряласЯ Я...
))) у вас мабуть немає діток)
як не факт, якщо дитина здорова, активна, грається, ясла були розпухші, слюновиділення посилена, все тягне в ротик, тд тп...
ФАКТ- вже є 2зубки в яслах які вже показались а зверху така ж картина як була на ці зубки ...
Ответ дляЕлена@ 81
тобто буларди давати і смекту вже недавати, так?

ПотеряласЯ Я...• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
))) у вас мабуть немає діток)
Двое
нифуроксазид бы точно не давала... по неопытности дала.. сыпало очень на него.. состав там капец какой
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Двое
нас несипало( нам його педіатр нарадив...
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ви жартуєте? Який понос на зубки? Нема такого. Ріжуться зубки, імунітет ослаблений, все в рот - от і кишкова інфекція. Ніфуроксазід я б дитині не давала. Я б і сама його не приймала, це ж свого роду антибіотик - вбиває всю флору корисну
Ентерол, атоксіл, регідрон - ось дієві і безпечні препарати. Але вже може і нема ніякої інфекції кишечної, а рідкий кал, бо ви нарушили мікрофлору. В будь-якому випадку викликайте гастроентеролога або в крайньому педіатра
Ответ длямиссДавеча
і що з тим педіатром робити прикажете??? це ж педіатр призначила ніруфоксазид...
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
Я Вам вірю. Тим більше, якщо ви десь в районному центрі((
В малого 2 місяці тому була гостра кишкова інфекція. Але нам 4 з половиною. Гастроентеролог назначила ентерол 5 днів (вище Вам радили буларді - це те ж саме), атоксіл 3 дні і лінекс 10 днів. Багато пити або регідрон, якщо дитина зможе
Розумію, що через інтернет не лікують, але ця схема безпечніша, ніж ніфуроксазід
Кукарачка• 02 декабря 2016
Ответ длямиссДавеча
не убьет нифуроксазид всю флору нормальную. Это не антибиотик, а антисептик. И понос при прорезывании может быть и не на фоне кишечной инфекции, а просто от обильного слюноотделения.
Ответ длямиссДавеча
так ми в районому центрі(
а що все таки краще?
булард чи ентерол? - дякую
Кукарачка• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
ничего с педиатром не делать. Перестраховалась она. Нифуроксазид антисептик и имеет скрепляющее действие, поэтому его любят при поносах назначать.
Ответ дляКукарачка
суть така що я вже нехочу з тим педастром нічого вирішувати, стоїть питання що дальше робити, що дальше давати?
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляКукарачка
Да конечно, наверное потому он в Европе запрещен? Понос каждый час от обильного слюноотделения? Если два раза в день кал, но жидковатый - то да, согласна. Но не в ситуации автора

Доставучая• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
))) у вас мабуть немає діток)
ну да,тут дети только у вас
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
так ми в районому центрі(
а що все таки краще?
булард чи ентерол? - дякую
Вони абсолютно однакові по діючій речовині. Ентерол знайдете в будь-якій аптеці, буларді не такий поширений.
https://viridis.ua/ru/catalog/medications/digestiv...
https://viridis.ua/ru/catalog/bio-active-additives...
Ответ длямиссДавеча
дякую вам щиро за допомогу
Кукарачка• 02 декабря 2016
Ответ длямиссДавеча
в европе много что запрещено с постсоветского пространства, но активно используются аналоги. Прорезывание - сложный процесс, могут нарушаться ферментативные функции, снижается кислотность желудочного сока, так что может и каждый час быть жидкий стул.
Ответ длямиссДавеча
1 пакетик на день потрошки давати пити етерол так?
мамочки всі хто прийшли не із засудженням і своїми емоціями а з доброю душою і бажанням допомогти, ЩИРО ВАМ ДЯКУЮ
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
Ні, за раз випити. Трошки розвести молоком чи водою і дати все випити.
Ответ длямиссДавеча
я вже дивилась є в паектиках а я в капсулах, розова пачка і салатова, є якась різниця? який брати краще? - дякую
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
Нам гастроентеролог казала, що різниці нема. Кому що краще пити. Мій син 4,5 роки тільки таблетки признає. Розчинений порошок не впихну в нього ніяк. Тому ми брали таблетки. Якщо дитина маленька, то краще порошок і ложечкою влити
Ответ длямиссДавеча
дякую Вам, бажаю вашим діткам нехворіти, дякую
миссДавеча• 02 декабря 2016
Ответ дляРостки жимолости
Взаємно. Коли дитина здорова - все інше дурниці