Очень-очень• 06 декабря 2016
Есть среди нас знатоки укр.языка
Какие слова нужно подчеркнуть? задание 1
Обнемашечка• 06 декабря 2016
Автор, а вы сами не в состоянии это задание сделать? Мне просто интересно, никакого сарказма.
Конфиденциальность• 06 декабря 2016
Тут і ’незнаток’ одразу скаже...Не хочу нікого образити, але, українці, не соромно вам не знати державної мови на такому елементарному рівні...Жодна людина в жодній державі світу, крім нашої, не дозволить собі так ставитися до мови держави, у якій живе (якщо не все життя, то значну його частину). Накипіло!