Коленная ложечка• 07 декабря 2016
Прийнято законопроект 5130 (підвищено мін ЗП до 3200, платити соцвнесок завжди)
Прийнято законопроект 5130, повністю текст тут:
З важливого:
1. Підвищено мінімальну заробітну плату до 3200 грн, одночасно відв´язано більшість адмін.параметрів (як-то штрафи, збори, і т.д.) від мін.ЗП та прив´язано до прожиткового мінімуму.
Відповідно для другої групи ФОП податок+страховий внесок тепер буде 1344 грн.
2. Внесено зміни для фізичних осіб-підприємців: раніше на загальній системі можна було бути зареєстрованим, але не вести діяльність, в такому випадку нічого платити не треба було. Зараз доведеться платити мінімальний страховий внесок, з 1 січня це буде 704 грн.
По другому пункту: якщо у вас там десь висять пустишки, що по ним тільки звіти в податкову здавали, то треба вирішити, або закривати їх, або доведеться платити.
Сиджу, думаю, а як тепер взагалі будуть себе почувати підприємці, які лише починають щось робити? Як тільки надумав, вже зразу треба буде викласти з кишені 1344 грн, навіть якщо той дохід у тебе якихось кілька сотен гривень на початку?
З важливого:
Птица секретарь• 07 декабря 2016
Ответ для17061979
А закон читали? Там нет нигде упоминания минималки в сумме 3200 грн.
Только для некоторых категорий типа НАБУ розміри посадових окладів чи заробітної плати встановлюються виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1600 гривень і в подальшому при підвищенні мінімальної заробітної плати перерахунок не проводиться.
Я не читала, сейчас нет возможности.Пожалуйста, если не сложно напишите что там
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляЛюбви вам!
покажите сам документ где написано зп 3200. прошла по вашим ссілкам не могу найти....
Трохи сама заплуталася, вибачте. Це мене формулювання новин в заголовках журналістами збило з пантелику.
Суму 3200 ще не встановили, дійсно.
Прийняли документ, який дозволяє підняти далі мінімалку до 3200 грн. Ось так буде точніше формулювання.
Але по суті, можна вважати, що приймуть далі й бюджет. Так що 3200 буде.
Суму 3200 ще не встановили, дійсно.
Светка-пипетка• 07 декабря 2016
3200 еще не приняли, заложена основа только под нее. В именно этом законе другие изменения, типо как подготовка. Ждем держбюджет 2017. Тогда будет ясно.
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
мне хватило вчера новостей по стб с возгласами премьера о том что все будет хорошо и коррупции не будет
как они за@бали..простите за французкий....уже 3 года телевизор не смотрю.... очень редко гляну..как тошнило от них всех 3 года назад - так и сейчас тошнит:(((9
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
Суму 3200 ще не встановили, дійсно.
Боже поможи нам.... что б не приняли!!!!!!!!!
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
Единый налог - гривен 500 + есв 35% приблизительно, там у всех разный 1100, итого 1600 грн фоп будет платить
ЄСВ зараз 22%. З 2016 року. Тобто 704 грн буде з мін.зарплати 3200 грн.
Даю справку• 07 декабря 2016
Стипендии поотменяли, так что вполне вероятно, что примут минималку((
Светка-пипетка• 07 декабря 2016
Может и не будет 3200, очень много работодателей против, идут интенсивные переговоры. Власть просят делать это постепенно, а не рывком. Посмотрим...
Гербалайф и Ко• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
І не тільки закриватися почнуть, а ще й звільняти працівників. Або просто перекладати на них все податкове навантаження повністю. Я скептично відношусь до заяв про начебто підвищення рівня заробітку людей, ага-ага. Ці гроші на зарплату десь же треба буде взяти.
штраф за неоформленного сотрудника 96000. ну очень уж европейский штраф. это сарказм если что.
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
тож ЄСВ для нарахованої зп, а для Фопа без працівників такий же залишився. Чи ні?
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
у меня к вам один вопрос..а какой у вас бизнес? вы что-то производите?
Інтернет-магазин плюс планувала розпочинати виробництво. А зараз навіть й не знаю, чи варто розпочинати. (((
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
если бы с поднятием минималки давали людям рабочие места, цены б не было такому правительству! а то сокращение везде куда не глянешь
Гербалайф и Ко• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
ЕСВ у всех одинаковый - 22% с 2016 года.
Атаманша• 07 декабря 2016
Так прожиточный уровень подымут? Где можно увидеть рр для взрослых и для детей с января ??? Я все обшарила уже((
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
так сейчас пойдет волна увольнений, не все готовы сколько платить. Ну и цены в 2 взлетят..вот и весь подъем
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляmclara
Автор, это я так поняла ПФ, и третью группу он касается же? Тоесть с 340 до 1344грн? Обмарок... как пережить зиму.. Мне весь квартал закрывать надо...
Так всіх зачепить, всі групи. Я порахувала для другої, це моя. Для першої групи буде 1063 грн, ненабагато менше. Для третьої не в курсі.
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляСветка-пипетка
Так, я вже розібралася. Не могли в бюджет закласти 3200, бо до мін.зарплати багато чого прив´язано, і через це зразу посипеться все, потягне за собою підвищення дуже багато інших параметрів. Так що в цьому законі відв´язали, щоб потім в держбюджеті лише підвищити до 3200, і все. Але щось мені підказує, що таки приймуть 3200, не буде повороту назад. Занадто багато піар-ресурсів в це вкинули, типу підвищення соцстандартів і все таке.
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляГербалайф и Ко
блин, вроде платила 34,7
хоть бы позвонили, сказали, что много заплатила.
Ответ дляКоленная ложечка
ППЦ. завтра в налоговую пойду.... И как теперь неб нулезых балансов, если у нас сезонная работа, каждый год открывайся, и закрывайся что ли?
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляСветка-пипетка
Якщо не буде прийнято, я буду тільки рада, що дарма тут паніку підняла. Але краще бути попередженим. Щоб люди встигли прийняти рішення до нового року, якщо комусь це зараз буде потрібно.
ЗаведУющая• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
так подождите. в европе, в которую все рвутся, все на налогах завязано. почему идиоты? все как в европе подгоняется.
какая европа?)
я так понимаю подняли минимальную, интересно, а все остальные зарплаты подтянули под эту минимальную? Или санитар будет получать 3200, а врач - 4000?)
Фрося_Бурлакова• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
блин, вроде платила 34,7
ага-ага.. как же.. то если бы НЕ ДОплатили-тут же бы явились!!! да, с 2016-22%...б..ди у власти и на местах
Lux Aeterna• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
вот подняла статистику, за БПП проголосовало 55% в 2014. так что не надо говорить, что в этой теме все за оппозицию голосовали:) бачили очи, що купували и предвыборные лозунги.
Удалено администрацией...
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляГербалайф и Ко
Так того неоформленого ще зловити треба. І навіть якщо всі раптом чесними стануть, ну закриються тоді зовсім, і працівники підуть на біржу праці гроші з держбюджету отримувати по безробіттю. Просто супер для економіки.
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляФрося_Бурлакова
да, как-то ЕН не доплатили, тут же позаонили. Ну и на том спасибо, а тоб еще пришлось штраф платить за недоплату.
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
Ні, це мінімальний страховий внесок. Менше не можна. 22% з мінімальної зарплати будь ласкавий, заплати. Навіть якщо у тебе доходу взагалі не було.
Ластоноша• 07 декабря 2016
Ответ дляСветка-пипетка
За 3200 еще не проголосовали, 3200 в бюджете должны прописать сначала.
проглосуют....
Ластоноша• 07 декабря 2016
Ответ дляЛика-прилипка
почему 1344 должен выложить работодатель?? он должен выложить только 704 грн, остальные 640 грн заплатит работник со своей зарплаты. А пока все будут думать как автор в один ус, то и смысла не будет в этой реформе!
а сколько вы готовы платить своему работнику, чтобы он с этой ЗП еще платил сам 700грн ЕСВ
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
та я вже знайшла, що я як лох 34,7 продовжували платити, хоч за найманих 22 платила
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
Ответ дляLux Aeterna
Удалено администрацией...
а янукович до сих пор враг.... не ну у каждого свои грехи и своя отсидка, но то, что моя семья на свою белую зп при нем жила лучше - не поспоришь. и европы мне не надо и даром. так нет же, бизнес в тени был, вот выводят счаз..... а как хотели???? развитие страны за счет налогов, кто еще не понял?