Коленная ложечка• 07 декабря 2016

Прийнято законопроект 5130 (підвищено мін ЗП до 3200, платити соцвнесок завжди)

Прийнято законопроект 5130, повністю текст тут:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf35...

З важливого:
1. Підвищено мінімальну заробітну плату до 3200 грн, одночасно відв´язано більшість адмін.параметрів (як-то штрафи, збори, і т.д.) від мін.ЗП та прив´язано до прожиткового мінімуму.
Відповідно для другої групи ФОП податок+страховий внесок тепер буде 1344 грн.
2. Внесено зміни для фізичних осіб-підприємців: раніше на загальній системі можна було бути зареєстрованим, але не вести діяльність, в такому випадку нічого платити не треба було. Зараз доведеться платити мінімальний страховий внесок, з 1 січня це буде 704 грн.
По другому пункту: якщо у вас там десь висять пустишки, що по ним тільки звіти в податкову здавали, то треба вирішити, або закривати їх, або доведеться платити.

Сиджу, думаю, а як тепер взагалі будуть себе почувати підприємці, які лише починають щось робити? Як тільки надумав, вже зразу треба буде викласти з кишені 1344 грн, навіть якщо той дохід у тебе якихось кілька сотен гривень на початку?
Форс мажор• 07 декабря 2016
В тень уйдут последние. Пока у власти такие идиоты, толку не будет

Упругая попка• 07 декабря 2016
я из таких начинающих. Оформила ФОП только в сентябре. Пока дохода практически нет.Продажи идут плохо. Доход не перекрывает расход.Теперь расход увеличится вдвое.Что делать ? нужно закрываться
Светка-пипетка• 07 декабря 2016
За 3200 еще не проголосовали, 3200 в бюджете должны прописать сначала.
автор Коленная ложечка • 07 декабря 2016
Ответ дляСветка-пипетка
Законопроект вже прийняли, сьогодні.
І навіть якщо формально там якісь ще додаткові процедури потрібні, воно точно буде вже 3200.
Лика-прилипка• 07 декабря 2016
почему 1344 должен выложить работодатель?? он должен выложить только 704 грн, остальные 640 грн заплатит работник со своей зарплаты. А пока все будут думать как автор в один ус, то и смысла не будет в этой реформе!
Лика-прилипка• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
Законопроект вже прийняли, сьогодні.
а разве не вчора? в новостях вчера было.

il-mari• 07 декабря 2016
По другому пункту: якщо у вас там десь висять пустишки, що по ним тільки звіти в податкову здавали, то треба вирішити, або закривати їх, або доведеться платити.- что это значит?? если чел был на общей, а потом перешол на единый. то надо доплачивать , когда былла пустышка на общей?
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
Ответ дляФорс мажор
так подождите. в европе, в которую все рвутся, все на налогах завязано. почему идиоты? все как в европе подгоняется.
Ответ дляФорс мажор
І не тільки закриватися почнуть, а ще й звільняти працівників. Або просто перекладати на них все податкове навантаження повністю. Я скептично відношусь до заяв про начебто підвищення рівня заробітку людей, ага-ага. Ці гроші на зарплату десь же треба буде взяти.
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
Законопроект вже прийняли, сьогодні.
покажите сам документ где написано зп 3200. прошла по вашим ссілкам не могу найти....
Даю справку• 07 декабря 2016
Ждите долл по 60...пздц
А они оборот для 2 группы будут поднимать? Или з/п в 2 раза больше, а обороты те же...
Ответ дляУпругая попка
Так, я саме про такі випадки. Сама через це пройшла. На перший час працювала за величезну честь платити податки державі, інколи ще й зі своєї кишені доплачувала. Але тоді ще було ще спочатку 200 грн, потім 400. А тепер буде 1344, просто чудово. ((( Хто ризикне починати за таких умов? А якщо не буде дрібних підприємців-початківців, то з кого потім виросте малий, а далі й середній бізнес? Фактично це обрубити бізнесу ноги. Тільки олігархи й залишаться.
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
вот подняла статистику, за БПП проголосовало 55% в 2014. так что не надо говорить, что в этой теме все за оппозицию голосовали:) бачили очи, що купували и предвыборные лозунги.
Ответ дляЛика-прилипка
Якщо людина працює самостійно, ФОП без найманих працівників, їй доведеться платити 1344 грн. В будь-якому випадку, навіть якщо вона тільки починає.
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляЛика-прилипка
Единый налог - гривен 500 + есв 35% приблизительно, там у всех разный 1100, итого 1600 грн фоп будет платить
Ответ дляЛика-прилипка
Так, вибачте, вчора.
Птица секретарь• 07 декабря 2016
Ответ дляМафиозная
Ждите долл по 60...пздц
Это ужас. Сволочи! Вообще перекрывают кислород. И так не реально работать
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
а скільки ЄП буде?

Ответ дляil-mari
За попередній періоди не доведеться, очевидно. Закон зворотньої сили не має. Але на майбутнє такого варіанту не буде, щоб пустишка висіла, хай навіть тимчасово. Або плати, або доведеться закритися.
Ацетилсалициловая кислота• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
у меня к вам один вопрос..а какой у вас бизнес? вы что-то производите?
Упругая попка• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
верно,я уже думаю,как закрыться. В семье 2 детей,в сад и школу нужно сдавать деньги,расходы в месяц на сегодня 1300 аренда склада и до 700 грн налога,то есть 2000 грн в минус. Товар продается плохо,например в месяц около 6-8 единиц,заработок на каждой около 40 грн. если налог поднять в 2 раза,я должна подарить ежемесячно до 3000 грн,зарабатывая себе до 500 грн.Это неподъемно просто нести такие расходы просто так
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
БПП-что ето?
17061979• 07 декабря 2016
А закон читали? Там нет нигде упоминания минималки в сумме 3200 грн.
Только для некоторых категорий типа НАБУ розміри посадових окладів чи заробітної плати встановлюються виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1600 гривень і в подальшому при підвищенні мінімальної заробітної плати перерахунок не проводиться.
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
Ответ дляЛюбви вам!
БПП-что ето?
блок пети, который в большинстве продвигает законы счаз
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ дляСова_В_КедаХ
ааааааааааааааа.... так кто то даст ссілку на документ, прийнятый где есть 3200?
imperea• 07 декабря 2016
Мдааа. Как радостно-то стало!
Любви вам!• 07 декабря 2016
Ответ для17061979
и я не увидела.
mclara• 07 декабря 2016
Автор, это я так поняла ПФ, и третью группу он касается же? Тоесть с 340 до 1344грн? Обмарок... как пережить зиму.. Мне весь квартал закрывать надо...
Сова_В_КедаХ• 07 декабря 2016
Ответ дляЛюбви вам!
мне хватило вчера новостей по стб с возгласами премьера о том что все будет хорошо и коррупции не будет