Поросенка• 11 декабря 2016
Неприємний висновок про чоловіків
Зустрічаюся з хлопцем десь місяць. місяць тому їздили разом у Зах.Україну на екскурсії, я і мій м.ч., тоді ще просто приятель, і пара - вона моя подруга, він друг мого м.ч. Я тоді випадково побачила презервативи в його пакеті з ліками, здивувалася, для чого вони йому у Львові, якщо він з друзями і навряд чи знайомився б з кимось. Тепер зустрічаємось. Нещодавно він мене вбив зізнанням: нібито він не планував тоді використовувати прези, але оскільки він бачив вже тоді симпатію між ним і мною, він не знає майбутнього, раптом би був вибух пристрасті і щось інтимне було б, але по суті він не планував, бо ми не були парою. Не знаю навіщо, але запитала нещодавно - ти так в усі подорожі брав прези? Відповів, що не в усі. А в подорож, де була Оксана, також брав? Мабуть ні. Розумієте - "мабуть"! А про ту Оксану казав що вона палить і взагалі не та людина, не дуже хороша. А подорожував він дуже багато. І я накрутила собі - виявляється він не такий морально порядний, як казав про себе. :(( Казав, що допускає секс лише з людиною, з якою бачить відносини серйозні. А тут таке...Казав, що було три дівчини (йому 30). І у мене висновок: він такий "порядний" не тому, що сам стримував себе, а тому що йому не давали! І мабуть усі чоловіки стрибали б на усіх, якби їм усі давали.. Сумно. Ледь не плачу. Не бачу логіки - не планувати секс і все одно брати прези.
Мама фифти цента• 11 декабря 2016
презы, сына своего например 19 летнего заставляю брать всегда))) это ж мужчины мало ли что там и где случится может))
Патриотка• 11 декабря 2016
открою вам секрет у нормлаьного парня всегда должны быть они, тем более в аптечке
мало ли для чего он может пригодится
а вы детсвкий сад
мало ли для чего он может пригодится
а вы детсвкий сад
Поросенка
• 11 декабря 2016
Я така роздратована, сьогодні з ним бачимось ввечері, планую сказати у вічі все що думаю і розлучитися.
Самый умный• 11 декабря 2016
От это Вы заморачиваетесь!!! У меня до замужества ВСЕГДА были презервативы в сумке. В жизни разное бывает. И это не означало,что использовались они .
СССРовна• 11 декабря 2016
автор вы
,бедный парень ,пусть бежит от вас пока не поздно ,и вы у него трусы не начали проверять на наличие подозрительных пятен спереди
Котик-Пупсик• 11 декабря 2016
Ответ дляМама фифти цента
Хех) у меня это случилось в 27 аж) вот так вот)
Мама фифти цента• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
зря вы это!
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляПатриотка
мало ли для чего он может пригодится
а вы детсвкий сад
мало ли для чего он может пригодится
а вы детсвкий сад
Ось мене і роздратувала фраза ’їх по-різному можна використовувати’. Ну не блін????
Патриотка• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
да да
это правда
у вас что не было в школе для девочечке курсПМД?
это правда
Мама фифти цента• 11 декабря 2016
Ответ дляМурзилка
на секундочку, в пятницу в поликлинике видела девушку 14 лет с годовалым ребенком своим,зачем мне допустим такие сюрпризы)))
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляСССРовна
автор вы

Русалка на ветвях• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
Мені 21
розум від 15 не далеко втік
, носити з собою презервативи - це нормально, гірше, якби їх не було
Добрый Dietolog• 11 декабря 2016
Ответ дляДама с собачкой
Ну капец. Прям ужас. Думаю вам нужно расстаться)))
и возможно не только с ним, а вообще в монастырь, т.к. ’они все такие’ ))
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляПатриотка
да да
это правда
Не було
Патриотка• 11 декабря 2016
Ответ дляssvetkass
Вас чекає ще багато сюрпризів)) Сприймайте людей такими як вони є з їх правом на сподівання, помилки, недоліти і т.д, а не такими як собі уявили.
100% про сбрпризы
Котик-Пупсик• 11 декабря 2016
Ответ дляМама фифти цента
Вы молодец! Правильно делаете.
)
Патриотка• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
Не було
первая медицинская помощь
да у всех должна быть
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляРусалка на ветвях
розум від 15 не далеко втік
А чим гірше? Поясніть
Русалка на ветвях• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
А чим гірше? Поясніть
інфекціями і небажаною вагітністю
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляssvetkass
виходить, що такі які є не підходять мені. Зараз розплачуся
Патриотка• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
ой та ладно
вы себе надумали...ничего плохого не произошло
Поросенка
• 11 декабря 2016
Ответ дляПатриотка
первая медицинская помощь
да у всех должна быть
А. такий курс був, але про використання презів нічого не казали.
Русалка на ветвях• 11 декабря 2016
Ответ дляПоросенка
знайдіть собі підлітка незайманого